Genitalijų karpos - nuotraukos

Genitalijų karpos - Infekcijos Genitalijų karpos (karpos) yra vienas iš labiausiai paplitusių lytiniu keliu plintančių infekcijų. Infekcija yra virusinė infekcija, kurią sukelia virusas, ir virusas, vadinamas papilomos - Papillloma Žmogaus virusas - ŽPV.

Genitalijų karpos - Priežastys, požymiai ir simptomai

Pagrindinis būdas perduoti genitalijų karpos (karpos) yra padaryta beveik vien tik lytiniu nesaugių makšties, burnos ar analinis. Jis gali perduoti net gaktos srityje liesti.Infekuotas asmuo gali reinfect save, jei nulio paveiktoje zonoje ir pasiekus sveiką plotą.
Infekcija su genitalijų karpos (karpos) pasireiškia į mėsingos pažeidimų vadinamas karpos ar karpos genitalijų srityje išvaizdą - vulvos, varpos, tarpvietės, išangės, pilka, rožinė ar raudona gyvenimo minkštas nuoseklumo.

Genitalijų karpos - Gydymas

Šiuo metu nėra išgydyti arba gydymas infekcijos genitalijų karpos (karpos) ŽPV. Maždaug 20-30% pacientų naujo žalos per pirmuosius 6 mėnesius po užsikrėtimo, viskas, ką galite padaryti, tai veikti karpų sunaikinti.

Arba geriausia prevencinė priemonė yra vakcina, kuri apsaugo nuo žmogaus papilomos viruso (ŽPV), tačiau tik keletas tipų ŽPV.