Sifilis - nuotraukos

Sifilis - yra infekcinė liga, kuri perduodama į 90% atvejų seksualiai sukelia bakterija, Treponema pallidum.
Spiroheta Treponema pabalusi, spiralinės formos bakterija.

Sifilis - Priežastys, požymiai ir simptomai

Pirminis sifilis

Pirminis sifilis paprastai įsigijo tiesioginio lytinio kontakto su asmeniu , kuris yra užkrėstas sifilis arba Radul . Maždaug 10-90 dienoms popirminio poveikio (vidutiniškai 21 dienų) yraį salycio vietoje, kurios paprastai genitalijų odą pertrauka. Tačiau ji gali būti bet kur ant kūno . Tai pažeidimas, vadinamas Opa , yraneskausmingas odos išopėjimas lokalizuota poveikio taško , dažnai ant varpos , makšties ar tiesiosios žarnos . Tais retais atvejais, gali būti daug pažeidimų pateikti , nors tai būdinga , kad rodoma tikmatomas pažeidimas . Tai pažeidimas gali tęstis 4-6 savaites ir paprastai užgyja spontaniškai.

antrinis sifilis

antrinės sifilio paprastai atsiranda 6-8 savaites po pirminės infekcijos ( šis laikotarpis pradedamas , jeigu buvo pakankamas gydymas antibiotikais per pirmąjį laikotarpį ) . Yra daug įvairių apraiškas antrinio liga. Išbėrimas , kuris pasirodo Pirmasisrozeola - rožinė dėmės dažnai nepastebimas ,antras išsiveržimas antrinio sifilio susideda iš mažų rausvai rudos iškilimų , kurie yra dažnai susijęs su niežuliu ant liemens ir galūnių . Bėrimas gali būti delnus ir padus . Kūno (paprastai vulvos ar kapšelį ) šlapžemės , bėrimas tampa plokščia , plati, balkšvas , žinomas kaip Karpos latum . Bėrimas gali atsirasti lytinių organų ar burną. Visi šie pažeidimai yra užkrečiama ir vykdo aktyvias įstaigas Treponema . Pacientas yra labiausiai užkrečiama , kai jis ar ji turi Antrinis sifilis . Kiti dažni simptomai šiame etape yra karščiavimas , gerklės skausmas, negalavimas , svorio netekimas, galvos skausmas. Reti reiškiniai yra ūmaus meningito , kuris atsiranda maždaug 2 % pacientų , hepatito, inkstų liga, hipertrofinė gastritas , opinis kolitas , rektosigminė masės , artritas, periostitis , regos nervo uždegimas .
Vidurinis II etapas taip laikotarpis, per kurį užkrėstas , kurių atžvilgiu nėra jokių požymių infekcijos požymius .

latentinis sifilis

Latentinis sifilis yra apibrėžiama, serologinių įrodymų infekcijos be ženklų ar simptomų liga. Ankstyvas latentinis sifilis yra apibrėžiama, sifiliu du ar mažiau metų nuo pradinio užsikrėtimo datos be požymių ar simptomų liga. Vėlyvas latentinis sifilis yra infekcija daugiau nei dvejus metus, tačiau be klinikinių ligos požymių . Skirtumas yra svarbus tiek gydymo ir rizikos perdavimui.


Sifilis - Gydymas

Gydymas sifilio penicilino administracija, arba jei alergija penicilinui, tetraciklino. Jei liga gydyti anksti, vienkartinė dozė masinis penicilino pakanka gijimą. Priešingu atveju jums gali tekti gydytis keletą savaičių. Gydymas turi būti atliekamas kiek įmanoma greičiau, kad būtų išvengta maišymosi su kitais žmonėmis.