Trichomonozė - nuotraukos

Trichomonozė - yra plačiai paplitusi infekcinė liga ir turi labai aukštą pralaidumu, paliečiantis apie 30% lytiškai aktyvių moterų ir 25% seksualiai aktyvių vyrų. Tai infekcija, kuri paveikia tik urogenitalinės ir šlapimo lytinių takų, daugiausia moterų ir vyrų šlaplės šlaplės ir makšties.
Infekcijos perdavimo su Trichomonas vaginalis maršrutas yra seksualiai nesaugių lytinių santykių ir dalintis sekso žaislai. Perduodamas ne oraliniu seksu, bet jums turėtų geriau apsaugoti.


Trichomonozė - Priežastys, požymiai ir simptomai

Vyrų šlaplė yra paveikta, saikingai ir su pertraukomis nutekėjimas, bespalvis ar žalsvai geltonos spalvos, deginimas ir skausmas šlapinantis. Tačiau ši sąlyga išlieka, dažniausiai be simptomų, kurie leidžia aptikti sunku, ir kita padidina infekcijos ir užsikrėtimo nuolatinio tikimybę.

Trichomonas vaginalis infekcija moterims gali turėti įtakos tiek makšties ir šlaplės. Paprastai, kai ši liga moterims, gali likti be simptomų. Kai veikia makšties kai nenormalūs simptomai, tokie kaip sloga geltona-žalia, putotas ir labai nemalonus kvapas, niežulys makšties išskyros. Kai infekcija pasireiškia šlaplės skausmas, dilgčiojimas ir deginimas šlapinantis. Gali atsirasti ir skausmas lytinių santykių metu.


Trichomonozė - Gydymas

Gydymas yra labai paprasta su geriamaisiais antibiotikais (kartais susijęs su vietinio gydymo). Gydymas yra trumpalaikis, jei tinkamai laikomasi.