ŽIV / AIDS - nuotraukos

ŽIV / AIDS - ŽIV ar žmogaus imunodeficito virusas, kuris sukelia AIDS užkrėsti ir kenkia kūno dalis sumažina atsparumą infekcijoms. ŽIV sutampa organizmo gebėjimą kovoti su virusų, grybelių ir bakterijų, kurios sukelia ligas. Tai daro kūno pažeidžiami tam tikrų ligų, kai organizmas paprastai priešinasi. Virusas atakuoja konkrečius limfocitai vadinamas T pagalbininkas ląstelių, vadinamų T ląstelių, prasiskverbti juos ir daugintis. Su daugybos, kai rožė gebėjimas keisti struktūrą, ir tokiu būdu virusas tampa atsparus narkotikų terapija.

ŽIV / AIDS - Priežastys, požymiai ir simptomai

Simptomai: Dažniausiai simptomai AIDS sukelia ne tiesiogiai ŽIV , tačiau infekcijos ar kitos sąlygos , dėl kurių buvo susilpnėjusi imuninė sistema . Tai yra sunkus svorio netekimas, karščiavimas , galvos skausmas, prakaitavimas naktį , nuovargis, sunkus viduriavimas , dusulys , ir sunku ryti . Simptomai dažniausiai trunka keletą savaičių ar mėnesių metu ir neišnyksta be gydymo. Kai kuriais atvejais sukelti mirtį .

Kaip tai sutartis ? Per Oralinis seksas, analinis ar makšties , nuo ŽIV teigiamas motinos savo kūdikiui. Norėdami to išvengti , naudokite prezervatyvą kaskart turėti lytinių santykių , rasti naujų partnerių seksualinės istorija, įskaitant savo ŽIV statusą , o ne dalintis adatomis , jei jūs intraveninius narkotikus . Jei esate nėščia ir ŽIV teigiamas, pasitarkite su savo gydytoju apie tai, kaip išvengti viruso perdavimo iš Jūsų kūdikiui .

Inkubacinis : Kai kurie žmonės simptomų netrukus po užsikrėtimo , bet daugeliui tai užtrunka daugiau nei dešimt metų, dar nepasirodžius simptomams .


ŽIV / AIDS - Gydymas

Iki šiol, nebeliko išgydyti AIDS, tačiau kai narkotikų režimai, kurie sujungti narkotikų, tokių kaip AZT (Retrovir) arba ritonaviro Norvir pasirodyti veiksminga stiprinant imunitetą ir išlaikyti infekcijų baimėje, tokiu būdu prailginant gyvenimas daugeliui AIDS pacientų. Kombinuotas narkotikų terapija naudinga daug žmonių metų, tačiau vis dar neaišku, kaip ilgai šie veiksmingi vaistai, ypač, kad efektyvumas labai skiriasi nuo vieno asmens kitam.