Acrodermatitis enteropatija - nuotraukos

Acrodermatitis enteropatija - yra retas paveldimas sutrikimas vaikystėje kaip nesugebėjimas įsisavinti pakankamą kiekį cinko dietos rezultatas. Kiekvienas su dideliu cinko trūkumas gali kurti tokias ligos simptomus.

Acrodermatitis enteropatija - Priežastys, požymiai ir simptomai

Priežastis, kad sukelia acrodermatitis enteropatijai yra genetinis defektas, kuris koduoja membraninį baltymą, kuris naudojamas užfiksuoti cinko. Acrodermatitei enteropatiją simptomų keletą mėnesių nutraukus žindymą po gimimo. Tai lėmė daugelio prielaidų, įskaitant ir pieną turi specifinį ligando galvijų pieno cinko, kad jis iš tikrųjų neturi. Cinko trūkumas gali būti dėl netinkamo vartojimo, malabsorbcija, didelių nuostolių arba šių veiksnių derinys.

Acrodermatitis enteropatiją Simptomai odos pažeidimai, plaukų slinkimas ir viduriavimas, bėrimas odos paraudimas aplink vinis gali būti raudonos ir patinusios. Ši liga negydoma, gali sukelti mirtį kūdikystėje.


Acrodermatitis enteropatija - Gydymas

Cinko papildai atneša pilną remisiją į paveldėtą acrodermatitis enteropatija. Cinko papildai sumas 30-150 mg per parą yra naudojami žmonėms, sergantiems šia liga. Žmonės su acrodermatitis enteropatijos būti stebimi sveikatos priežiūros specialistas, siekiant užtikrinti, kad jų atitinkami papildai cinko ir cinko papildai yra ne sukelti vario nuostolių.

Maisto, kuriame gausu cinko: austrės, jautiena, kepenėlės, moliūgų sėklos, pekano riešutai ir bertoletijas