Alopecija - Plaukų slinkimas - nuotraukos

Alopecija - Plaukų slinkimas - paprastai vystosi palaipsniui ir veikia galvos odą, gali būti difuzinis arba fragmentiškas ir taip pat gali būti klasifikuojami kaip randuotas ar nonscarring. Randuotas alopecija (plaukų slinkimas visam laikui), atsiradusių iš plaukų folikulų, kuri išlygina odą, sunaikinimo, pašalinti folikulų angų. Nonscarring alopecija (laikinas plaukų slinkimas) Plaukų folikulus žalą, atsiradusią kritimo ir tegul folikulų angas, todėl ateityje plaukų augimą.

Alopecija - Plaukų slinkimas - Priežastys, požymiai ir simptomai

Dėl hormoninių pokyčių, dirginimo arba žalos, suvienyti plaukų folikulai yra trumpesnis augimo fazę ir yra plonesnis, plius padidėjo mažiau.Plaukai eina per augimo ir poilsio ciklą.Kiekvieno ciklo metu kinta individualus.

Bet, apskritai, plaukų augimo fazė vadinama anagenną, paprastai trunka dvejus ar trejus metus. Per šį laiką, kad jūsų plaukai auga šiek tiek mažiau nei 1 centimetrą per mėnesį.Poilsio fazė vadinama telogenną. Šis etapas paprastai trunka 3:57 mėn. Pabaigoje etapo poilsio plaukai iškrenta ir nauja pradeda augti į savo vietą. Kai plaukai iškrenta, augimo etapas prasideda iš naujo.

Daugumai žmonių plaukų slinkimas yra paprastai nuo 50 iki 100 plaukų per dieną. Priežastys plaukų slinkimas gali būti įvairi, kaip senėjimas atsiranda dėl genetinio paveldėjimo, ligos ar gydymo vaistais.


Alopecija - Plaukų slinkimas - Gydymas

Nuplikimas, nuolatinis ar laikinas, negali būti vulkanizuojama. Bet plaukų slinkimas gydymo gali padėti skatinti plaukų augimą ar paslėpti plaukų slinkimas. Dėl kai kurių alopecija tipų plaukai gali atnaujinti augimą vieni, be jokio gydymo.