Androgeninį alopecija - nuotraukos

Androgeninį alopecija - yra plaukų slinkimas būklė labai dažnas vyrų ir moterų. Penkiasdešimt procentų vyrų virš 50 metų amžiaus ir 40% moterų menopauzės turėti tam tikrą androgeninį alopecija laipsnį. Plaukų slinkimas yra laipsniškas. Vyrams, kurių androgeninė alopecija, plaukų slinkimas pasireiškia frontotemporalinių laiko regionų ir galvos viršuje, priklausomai nuo sunkumo. Moterims, vartojusioms androgeninė alopecija, yra daugiau neapibrėžtumo ir lokalizuotas centroparietal Kakta dažniausiai sveika moteris.


Androgeninį alopecija - Priežastys, požymiai ir simptomai

Priežastys yra:

Sendinimo

genetika

liga

Kai kurie vaistai (pvz., chemoterapija)

neprievalgis

Autoimuninės ligos (židininės alopecijos)

Požymių ir simptomų paminėtų įvairių šaltinių androgeninė alopecija sąrašas apima 3 žemiau išvardytų simptomų:

Progressive retinimo plaukų moterims

palaipsniui šalinti Valsčiaus vyrams

Retinimo plaukų ant galvos viršuje vyrams


Androgeninį alopecija - Gydymas

Gydymas yra arba medicinos ar chirurgijos. Įrodytas vaistai, kurie yra nurodyti už androgeninė alopecija yra: minoksidilį (Rogaine ®) ir žodžiu Finasteride (Propecia ®). Minoksidilas plaukų atauga sėkmės yra priimtinas apie 10% vyrų. Moterims, 50% tik minimalus atauga ir 13% vidutinio plaukų atauga. Gydymas visą. Septyni procentai pacientų gali pasireikšti šiek tiek dirginimas (deginimas, niežėjimas, paraudimas) dėl Minoksidilas sprendimas.

Ilgalaikis plaukų transplantacijos atgal ir pusių plaukų slinkimą galvos yra sėkminga procedūra, bet reikalauja, paprastai 03:57 sesijas per dvejus metus užpildyti erdvę su atitinkamu tankiu.