Atopinis dermatitas - nuotraukos

Atopinis dermatitas - yra labai dažnas, dažnai lėtinis (ilgalaikis) odos liga, kuri paveikia didelis procentas gyventojų. Daugeliui pacientų, atopinis dermatitas, kuris yra susijęs su kitais atopiniu ligų: astmos, alerginio rinito, dilgėlinė, maisto alergija. Yra paveldimas komponentas ligos.


Atopinis dermatitas - Priežastys, požymiai ir simptomai

Atopinio dermatito priežastis yra nežinoma, tačiauliga atrodo, kyla iš genetinių ( paveldimas ) ir aplinkos veiksnių derinys. Atrodo, kadpagrindinė padidėjusio jautrumo irdidėja tendencija niežulį . Faktai rodo, kadliga yra susijusi su kitų vadinamųjų atopiniu ligų, tokių kaip šieno ( sezoninių alergijų ) ir astma, kurią daugelis žmonių , sergančių atopiniu dermatitu, turi. Be to, daug vaikų įveikti simptomai atopinis dermatitas gali pasireikšti šienlige arba astma. Norssutrikimas nebūtinai sukelti kitas , jie gali būti susiję, todėl pateikti įrodymus dėl atopinio dermatito mokslininkų supratimą.

Ligos požymiai yra odos bėrimas ir niežulys . Nors simptomai gali skirtis nuo asmens , dažniausi simptomai yra sausos, niežtinčios, raudonos odos . Niežulys yrašios ligos antspaudas . Pažeistos odos sritys apima kelių, riešų , veido ir rankų atgal. Rečiau gali būti įtrūkimų už ausų ir įvairūs bėrimai kitur organizme.


Atopinis dermatitas - Gydymas

Gydymas apima partnerystę tarp gydytojo ir paciento ir jo šeimos nariams.Gydytojas patars gydymo planą, remiantis paciento amžiaus, simptomų ir bendrą sveikatos būklę. Paciento ir šeimos nariai vaidina didelį vaidmenį gydymo plano sėkmę, jei jūs laikykitės gydytojo nurodymų.

Gydymas susideda iš minkštinamųjų taikymo, siekiant išvengti trigerius, o kartais ir lokalaus poveikio kortikosteroidų.