Bowen liga - nuotraukos

Bowen liga - nuotraukos

source:
en.wikipedia.org

Bowen liga - yra intraepidermal karcinoma, piktybinio auglio keratinocituose forma. Bowen liga ilgainiui gali pereiti į invazinių suragėjusių ląstelių karcinoma.

Bowen liga - Priežastys, požymiai ir simptomai

Bowen liga gali atsirasti staiga arbanesieja aktininė keratozė . Etiologija greičiausiai veiksnių .

UV Lėtinis amžius ir kūno paskirstymo saulės spindulių.

Poveikio Arsenas : literatūra palaiko tarp Bowen ligos ir arseno asociaciją , kaip dažnai būna po 10 metų laikotarpiui. Pagrindiniai informacijos šaltiniai arseno yra Fowler sprendimą, narkotikų , anksčiau naudojamas psoriazei gydyti , Gay sprendimą, narkotikų naudojamas astmai gydyti aukščiau , tam tikrų užteršto pesticidų vandeniu.

Žmogaus Papilomos : Žmogaus papilomos viruso 16 tipo iki šiollabiausiai paplitęs potipis izoliuotas nuo pažeidimų, Bowen ligos , nors kiti porūšiai , pvz ŽPV , 2 , 18 , 31, 33 , 54 , 56, 61 , 62 ir 73 taip pat nerasta.

Imunosupresija : Bowen liga, imuninės sistemos pacientų yra labiau linkę turėti daugiau agresyvių navikų ir kelis auglius .

Kitos galimos priežastys yra genetinių veiksnių , traumų ir kitų kancerogeninių cheminių medžiagų ir rentgeno spindulių.


Bowen liga - Gydymas

Kiekvienas gydymo būdas turi savo privalumų ir trūkumų.Geriausias terapinis pasirinkimas apima įvairių veiksnių, pavyzdžiui, nuo pažeidimo dydžio, skaičiaus, sritis, laipsnio funkcijos sutrikimu, analizę. Tarp metodų yra tie, chirurginis: paprastas iškirpimas, Moso mikrografiniu chirurgija (puikus būdas didesnių pakitimų), kiuretažas ir electrodesiccation, krioterapija, ir lazerio abliacija.