Burnos kandidozė - nuotraukos

Burnos kandidozė - grupė grybelinių infekcijų burnos ir liežuvio, sukelia Candida albicans dažnai, nors būta pranešimų, kad padažnėjo ne albicans rūšių. Be kitų žinomų priežasčių imunosupresija nėra, burnos pienligė suaugusiems gali pasiūlyti ŽIV infekcija. Trijų klinikinių pristatymai yra bendros žmonių su ŽIV cheilitas pseudomembraninis, raudonė ir kampinis. Kai ŽIV liga progresuoja, Candida gali įsiveržti į stemplę, sukeldamas disfagija arba odynophagia.
Pacientai, kuriems yra burnos kandidozę gali būti visiškai besimptomė, todėl svarbu patikrinti jūsų burnos gera. Traumos gali atsirasti bet kur ant kietos arba minkštos burnoje, po liežuviu, burnos gleivinės ar dantenų, arba atgal į užpakalinės ryklės.


Burnos kandidozė - Priežastys, požymiai ir simptomai

Veiksniai, kurie palankūs kandidozė yra:
-Ši liga dažnesnė moterims nei vyrams ir įvyksta daugiausia vasaros mėnesiais
Aukštos norma vežėjas valstybė yra vertinamas imuniteto kraujo grupės antigenus ir seilių sekrecijos trūkumo
Vežėjas valstybė yra didesnis rūgštinės seilių
-Kserostomija padidina nešiotojo statuso
-psichotropinių vaistų, kurie sukelia burnos džiūvimas naudojimas
-Suma micelių padidėja miego metu ir mažina valgyti ir šepečiu
Rūkymas didina valstybės valdoma vežėjas padidina infekcijos riziką žmonėms, sergantiems ŽIV, ypač priežastis kandidozė vidurinės rombo glositas Daugiažidininės ir
terapija tetraciklinų
-žodžiu MIKROFLORA disbalansas bakterijų slopinimo, pakeistas seilių srautas, imunologinių sutrikimų
Aktualijos kortikosteroidų terapija, sisteminis arba aerozolio
-Cukrinis diabetas.

Burnos kandidozė - Gydymas

Tais atvejais, vidutinio sunkumo ir sunkiais atvejais:

Vienas. Flukonazolas 200, tada 100 mg per parą x 14 dienų; dėmesį, kad, azolo grupės vaistai nėštumo metu vartoti nerekomenduojama.

. Sunkiais atvejais, kurie turi įtakos adekvačios mitybos ir hidratacijos, pacientas gali reikalauti hospitalizuoti skysčių ir maisto medžiagų.

Trys. Pacientams, kurie nešioja protezus, jie turi būti panardintas į chlorheksidino tirpalu (pavyzdžiui, PerioGard), tada plonu kremo sluoksniu Nizoral akrilo protezų dalį turi liestis su burnos gleivinės. Tai leis išvengti pakartotinio užsikrėtimo prietaiso.

Gegužė. Ateityje slopinimo reimbolnavirii Palaikomasis gydymas gali skirtis nuo lusto lustas TID Mycelex dieną. Flukonazolas slopinančio gydymo apskritai nerekomenduojama, išskyrus tuos pacientams, sergantiems stemplės kandidozės azolo atsparumo dėl to, kad ilgalaikio naudojimo galimybę.