Celiulitas - nuotraukos

Celiulitas - Dauguma moterų turi celiulitą - riebalų po oda atsiranda daugiausia šlaunų, klubų ir sėdmenų. Nors ne rimta būklė, celiulitas gali būti negražus. Celiulitas atrodo įdubimais nelygus odos. Tai kartais apibūdinamas kaip sūris odą ar apelsinų žievelės tekstūros. Celiulitas svyruoja sunkumo, švelnios atvejais gali būti vertinamas tik tada, kai oda yra suimtą.

Celiulitas - Priežastys, požymiai ir simptomai

Celiulitas nėra rimta medicininė būklė ir gydymas yra būtinas. Iš tikrųjų, daugelis gydytojų mano, celiulito įprastą renginį. Tačiau, jei esate susirūpinęs dėl odos išvaizdą, kreipkitės į gydytoją arba dermatologą.

Celiulitas atsiranda dėl jungiamojo pluoštinių virvių, kurios jungia raumenis, sukeliančius odos. .
Veiksniai, kurie gali padidinti turintys celiulito galimybes apima:

stresas

Neaktyvus gyvenimo būdas

Naudokite hormoninių kontraceptikų


Celiulitas - Gydymas

Svoris
Losing svoris -sveika mityba ir reguliari mankšta - tikriausiailabiausiai naudingas celiulito gydymas . Svorio netekimas nauda yra ribota , tačiau gali būti dar mažiau matomas celiulitas po svorio , jis nebus visiškai išnykti .

Lazeriai ir Radiodažnuminė sistemos
Turbūt labiausiai perspektyvi medicinos terapija yra lazeriai ir Radiodažnuminė sistemos, naudojančios kombinuotą neigiamą audinių masažas , radijo dažnio ir infraraudonųjų spindulių gydyti celiulitą. Kita sistema užtikrina bendrą audinių masažas su lazeriu energijos. Abi sistemos siūlo tobulinti celiulito po du ar daugiau kartų apdorojus per savaitę serijos. Rezultatai gali užtrukti iki šešių mėnesių.

liposuction
Kai kurie žmonės gali kreiptis į liposuction kaip celiulito gydymo. Liposuction metuchirurgas įterpia siaurą vamzdelį per mažų pjūviai į odą , tada išsiurbti riebalines ląsteles . Nors liposuction gali formuoti kūną, jis nebus pašalinti celiulito , ir gali padaryti celiulito blogiau atsinaujinti .