Dermatofibrom - nuotraukos

Dermatofibrom - nuotraukos

source:
conganat.org

Dermatofibrom - yra dažna odos mazgelis nežinomos etiologijos, kad atsiranda dažniau moterims. Dermatofibromul dažnai vystosi ant galūnių (ypač apatinių kojų) ir paprastai besimptomė, nors kartais didesnis jautrumas ir Puru yra gana neįprasta, šie atvejai.

Dermatofibrom - Priežastys, požymiai ir simptomai

Dermatofibromului priežastis yra nežinoma. Nes jos nuolatinis pobūdis, dermatofibromul tikriausiai geriau klasifikuojamas kaip vėžinių proceso, o ne reaktyviosios audinių pokyčius.Iš erupcinių dermatofibromaului tyrimas rodo, kad gali būti genetinis komponentas

Dermatofibromul pasireikšti bet kuriame amžiuje, bet dažniausiai paauglystėje 20% traumų įvyksta iki 17 metų.Pažeidimas auga lėtai ir yra vienišas mazgelis ant kojų. Kai kurie pažeidimai gali būti, tačiau tik retais atvejais yra daug. Šis variantas yra vertinamas daugelio autoimuninių ligų, tokių kaip raudonoji vilkligė, ŽIV infekcija, leukemija kontekste. Šiek tiek regresija buvo pranešta apie klinikinio pagerėjimo fondo būklę. Pacientai gali apibūdinti mol imtis neįprastų randas.

Dermatofibroamele yra būdingi simptomai, tačiau dažnai apibūdina niežulį ir skausmą. Jie susidūrė su skausmingais odos navikų.


Dermatofibrom - Gydymas

Joks gydymas paprastai reikia dermatofibroma. Gali būti nurodomas Paprasta tvirtinti, kad pažeidimas yra gerybinis. Tais atvejais, kosmetikos protas gali pasirinkti S intralesional kortikosteroidų injekcijos, arba visiškas ekscizija, įskaitant poodžio riebalų.