Dermatophyte Kode - nuotraukos

Dermatophyte Kode - yra paviršutiniškas grybelinės infekcijos, odos, plaukų ar nagų. Drematofitia (jūs) gali paveikti galvos (Kode Capitis), smakro ir veido odą (Kode barbae), kūno (Kode Corporis - daugiausia įtakos vaikų), kirkšnių (Kode cruris), nagai (Kode unguium) ir pėda (Kode pedikiūras ar sportininko pėda). Šie sutrikimai svyruoti nuo lengvo iki ūminių uždegiminių reakcijų vezikulinės.

Dermatophyte Kode - Priežastys, požymiai ir simptomai

Drematofitia ( Kode ) rezultatas iš kelių skirtingų grybų . Perdavimas gali vykti per tiesioginio kontakto su užsikrėtusiais pažeidimų arba netiesiogiai per sąlytį su užterštų objektų , pavyzdžiui, batai, rankšluosčius arba dušu. Kitas lemiančių veiksnių yrašilto oro ir prigludę drabužiai , kad skatina grybelio augimą derinys.

Kai kurie grybai , padariusiems šios ligos į pirmąją vietą infectaza gyvūnų , tačiau jie taip pat gali būti perduota iš gyvūnų žmonėms .

Drematofitia (Kode ) simptomai :

gali atrodyti kaip mažų papulių ( ausele ) ant galvos , kuris gali progresuoti į uždegimas pažeidimų , pūliai - užpildyti. Vietomis plaukų slinkimas, gali atsirasti pleiskanojimas .

Kode Corporis gali būti odos pažeidimų plokšti nors forma , išskyrus galvos , barzdos ar kojų odą. Šie sužalojimai gali būti sausa ir pleiskanojanti arba šlapias ir traški .

Kode cruris yra aukštis , apibrėžiamas kaip raudona pažeidimai , niežulys kirkšnį , kuris gali būti sėdmenų , vidinės šlaunų pusės ir išorinių lytinių organų .

Kode unguium pradedant nuo vieno ar kelių nagų galiuko. nagų infekcija yra daug mažiau paplitęs . Patikrinimas atskleidžia laipsnišką sustorėjimas , spalvos ir byrėti nago .

Ypač kai vaikščioti , nes pūslių tarp pirštų Kode pedikiūras gali kelti ypač didelį niežulį ir skausmą .

Kode versicolor ( Pityriasis versicolor ) yralengvas infekcija, odos paviršinių (paprastaikamieno ) . Pažeidimai yra besimptomė ir paprastai šviesiai rusvos , rožinės, baltos arba rudos macules ( plokšti pleistrai ) .


Dermatophyte Kode - Gydymas

Aktualijos priešgrybeliniai preparatai turėtų būti veiksmingas gydant infekcijas nesudėtinga pagal dermatophyte - Kode esančius išskyrus galvos srityse. Tai yra aktuali klotrimazolis ir mikonazolo (galima vaistinėje) ir terbinafino.

Kartais žodžiu priešgrybeliniai vaistai gali būti reikalinga, jei būklė yra sunki. Vaistai gali būti Grizeofulvino, itrakonazolas, terbinafino ir flukonazolo.

Kode Capitis (galvos), nepriklausomai nuo sunkumo, paprastai gydoma geriamaisiais priešgrybelinių vaistų aktualūs priešgrybeliniai vaistai neturi prasiskverbti į plaukų folikulus geriau. Kortikosteroidai kartais naudojamas gydyti sunkų kepenų uždegimą arba randą kaip galvos infekcijų.