Dermographism - nuotraukos

Dermographism - pažodžiui reiškia rašyti ant odos. Pasiekti daugiau pabrėžtinai (subraižytas, trinamas) ant odos gamina raudona linija prasideda (išsiplėtimas kapiliarų), po kurio aksono refleksas blyksnius su plečiant eritema (arteriolių išsiplėtimas) ir linijinio sumažina odos formavimas (transudation skysčių / edemos) vadinamas trigubas atsakas Lewis.Perdėtas atsakas į šios konstitucinės whealing tendencija yra vertinamas maždaug 2-5% gyventojų yra vadinamas dermographism.


Dermographism - Priežastys, požymiai ir simptomai

Tikslus mechanizmas dermographism lieka neaiški svetainė. Trauma gali išleisti antigeną, kuri sąveikauja su membrana imunoglobulino E putliųjų ląstelių, iš kurių išsiskiria uždegimo mediatorių, ypač histamino audiniuose. Tai sukelia smulkiųjų kraujagyslių tekėti, todėl skystis kaupiasi odoje. Kiti tarpininkai galbūt dalyvauja, yra leukotrienai, heparinas, bradikinino, kalikreino ir peptidus, tokius kaip medžiagos p

Simptomai gali būti dėl streso, abrazyvinių drabužiai, laikrodžiai, akiniai, karštis, šaltis, ar nieko, kad sukelia stresą į odą. Daugeliu atvejų, jie yra nedideli, tačiau kai kuriais retais atvejais ligos simptomai yra pakankamai stiprus, kad turi didžiulę įtaką paciento gyvenimo.

Dermographism - Gydymas

Paprastų ir ligoniams, kuriems nustatyta dermographism nereikia rūpintis. Tai labai svarbu siekiant išvengti skuboto fizinius veiksnius, sumažinti stresą ir nerimą, yra svarbūs medicinos metodai. Taip pat braižymo sausa oda gali būti sumažintas taikant Minkštiklis.