Dilgėlinė - nuotraukos

Dilgėlinė - nėra užkrečiama. Dilgėlinė yra odos sutrikimas, kuris būdingas mažų lopinėlių (pleistras) rožinės arba raudonos odos, kuri gali sukelti niežulį. Dėmės gali būti mažas ar didelis, ir paprastai gana greitai atsiranda ir išnyksta savaime per kelias valandas ar dienas. Dilgėlinė gali atrodyti kaip mažas dėmės su keleto milimetrų ar kelių centimetrų didesnių dydžių, kurie gali būti sujungti. Dilgėlinė, kuri vienija visą kūną, yra žinomas kaip "dilgėlinė". Jie gali sukelti niežėjimą ir deginimą arba gėlimas.

Dilgėlinė - Priežastys, požymiai ir simptomai

sukelti dilgėlinę - taialerginė reakcija į kažką, arba bendrauti su tam tikrais objektais , kurie gali turėti alergenų . Tai gali sukelti naują ploviklio ar muilo naudojimas , net vaistus , kad jūs naudojate gali sukelti dilgėlinę . Be to, per daug streso gali sukelti bėrimą - ji taip pat vadinama " streso - aviliai " . Kadangi joks du žmonės turi tą pačią reakciją į alergeną , bėrimų nėra užkrečiama. Dažniausi sukelia tam tikrų maisto produktų : jūros gėrybės, braškės , avietės, pieno , riešutų ir tam tikrų vabzdžių , ir narkotikų paprastai antibiotikai yra atsakingas už suveikimo dilgėlinė .

Dilgėlinė simptomaitaip:

Mazgelių ant įvairių dydžių , kurie sklandžiai liesti ir turi rožinės arba raudonos odos.

Šios ausele generuoja dilgėlinė kartu su labai niežulys ir / ar deginimo pojūtis, kad įgėlimo .

Dilgėlinė gali būti pieštuko skersmens dydžio ir gali pasiekti lėkštė dydį.

Kai kuriais atvejais ,bėrimas gali plisti tiek daug, kad ji apima didelius plotus odos.

Paprastai dilgėlinė atsiranda viršutinės kojų ir rankų , bet jie taip pat gali atsirasti ir ant kitų kūno dalių , įskaitant krūtinės, veido ausis, ir tt .

Dilgėlinė , kartais gali išnykti iš vienos vietos , o bet tada vėl atsiras po kelių minučių ar valandų .

Dilgėlinė gali sukelti sunkių patinimas po oda.


Dilgėlinė - Gydymas

Pirmiausia reikia pašalinti pagrindinius veiksnius, kurie gali sukelti dilgėlinę, kaip sūnus: valgyti maisto su dideliu alergijos: riešutai, žemės riešutų, kokosų, braškių, pomidorų, riešutus ir kt. Žuvis, kiauliena, grūdai, pavyzdžiui, - kviečiai, miežiai ir rugiai. Tai geriau vengti sintetinių kosmetikos, drabužių ir ne mažiau streso.

Kai kuriais atvejais bėrimas išnyksta be jokio gydymo, reikia gerti daug skysčių ir troškinti vaisius ir vaistažolių arbatas. Dilgėlinė gydymas yra paprastai ramus ir antihistamininis narkotikai.