Egzema - nuotraukos

Egzema - yra bendras terminas, įvairių tipų odos uždegimą, taip pat žinomas kaip dermatitas.Labiausiai paplitusi forma egzema yra atopinis dermatitas (kai kurie žmonės naudoja šiuos du terminus pakaitomis). Tačiau, yra daug įvairių formų egzema. Egzema gali turėti įtakos bet kokio amžiaus žmonės, tačiau tai dažniausiai atsitinka kūdikiams, maždaug 85% žmonių turi pradžią, prieš 5 metus.

Egzema - Priežastys, požymiai ir simptomai

Gydytojai nežinoTiksli priežastis egzema yraodos defektas , kuris paveikia savo funkciją kaip barjeras , galbūt kartu su nenormalus funkcija imuninę sistemą , manoma, yra svarbūs veiksniai, suvienyti .

Kai egzema formos gali būti sukeltas dėl cheminių medžiagų , kurios liečiasi su , pavyzdžiui, muilas , kosmetikos , drabužių, detergentų , papuošalai, ar prakaito oda. Aplinkos alergenų ( medžiagos , kurios sukelia alergines reakcijas ) taip pat gali sukelti egzemos protrūkius. Temperatūros pokyčių ir drėgmės , ar net psichologinį stresą dėl gali sukelti protrūkius egzema kai kurių žmonių.

Egzema simptomai, tokie kaip paraudusi oda , kad valgo ar nudegimų , norsegzema išvaizda skiriasi nuo asmens ir gali skirtis priklausomai nuo konkrečios rūšies egzemos . Intensyvus niežulys paprastai yrapirmasis simptomas dauguma žmonių su egzema. Kartais , egzema gali sukelti lizdinės plokštelės ir pažeidimų , tačiau taip pat gali sukelti burnos ir pleiskanojanti .

Nors bet koks kūno srityje gali turėti įtakos egzemai , vaikams ir suaugusiems , egzema paprastai atsiranda ant veido , kaklo ir alkūnių , kelių ir kulkšnių vidų . Kūdikiams , egzema paprastai atsiranda ant kaktos , skruostų , dilbių , kojų , galvos ir kaklo .

Egzema gali kartais atsirasti per trumpą reakcijos , kad tik sukelia simptomų per kelias valandas ar dienas , o kitais atvejais , simptomai gali tęstis ilgą laiką , kuris yra vadinamas lėtiniu dermatitu


Egzema - Gydymas

Siekti, kad egzema yra užkirsti kelią niežulį, uždegimą ir blogėja. Gydymas egzema gali dalyvauti ir gyvenimo būdą ir narkotikų vartojimą. Gydymas visada remiasi individo amžiaus, bendros sveikatos, tipą ir ligos sunkumas.

Laikyti gerai sudrėkintas odą kremų ar tepalų taikymo (su mažu vandens kiekiu ir aukštos naftos), taip pat išvengti aukščiau - maudytis.