Hirsutizmas - nuotraukos

Hirsutizmas - yra sąlyga, kuri apima išvešėjimas veido plaukų moterims. Nenormalus plaukų augimas paprastai atsiranda ant krūtinės, veido ir nugaros.

Hirsutizmas - Priežastys, požymiai ir simptomai

Apie pusė moterų , kurioms diagnozuotas hirsutizmas jau buvo padidėjusi vyriškų hormonų , vadinamų androgenų . Didelis šių hormonų gali būti dėl šių priežasčių:

Policistinių kiaušidžių sindromas (PKS ) - dažnai susijęs su nevaisingumu

Navikai dėl antinksčių ar kiaušidžių

Kušingo sindromas

Sunkus atsparumas insulinui

Vaistų , kurie gali sukelti plaukų augimą - fenitoinas, minoksidilį , diazoksidas , ciklosporinas, ir Heksachlorobenzenas

anaboliniai steroidai

Danazolį -medžiaga, naudojama gydyti endometriozė

Pagrindinis simptomas yra hirsutizmas plaukų augimą ant pilvo , krūtų , ir viršutinės lūpos ( vyrų modelio plaukų augimą moterims ). Jei hirsutizmas sukelia aukšto lygio vyriškų lytinių hormonų , taip pat simptomai gali apimti:

nereguliarios menstruacijos

aknė

Praradimas moterų kūno formos

Ženklai vyriškumo - stiprinti balso , nuplikimas priekiniai , klitorio , išsiplėtusios pečių raumenys

Jei hirsutizmas dėl Kušingo sindromą požymiai ir simptomai gali apimti:

Nutukimas ( ypač aplink pilvą )

Didelis kraujo spaudimas ( hipertenzija)

diabetas

Skiedimas odos


Hirsutizmas - Gydymas

Hirsutizmas gydymas priklauso nuo to, kaip rimta problema ir jei yra pagrindinė priežastis. Pavyzdžiui, moteris su hirsutizmas gali patarti vartoti vaistus prarandama, kurie gali prisidėti prie šio reikalavimo. Jei dėl kiaušidžių ar antinksčių navikas yra priežastis, jis gali būti pašalintas chirurginiu būdu. Nutukusių moterų, kurioms diagnozuotas hirsutizmas gali patarti numesti svorio.

Jei pagrindinė priežastis nėra nustatyta, nuo rūpinimosi savimi, strategijų ir būdų derinys gali būti naudojamas, psichologinė parama taip pat gali būti naudingas kaip hirsutizmas yra dažnai varginantis ir nepatogus sąlyga.

Gyvenimo būdas

Antsvoris gali prisidėti prie hirsutizmas.Subalansuota mityba ir fiziniai pratimai gali padėti gauti tinkamą svorio kontrolė.