Impetiga - nuotraukos

Impetiga - yra odos paviršiaus infekcija. Impetiga yra labiau paplitęs vaikų, nei suaugusiųjų.

Impetiga - Priežastys, požymiai ir simptomai

Priežastis liga, kurią sukelia Staphylococcus ir Streptococcus . Ligos simptomai yra tokie:

- Impetiga ne pūslinis : Tai yrapaplitusi forma , sukelia stafilokokai ir streptokokų bakterijų plius . Tai atrodo kaip mažų pūslių ar šašai , kurie vėliau geltoni arba medaus spalvos pluta . Tai dažnai pradeda aplink nosį ir veidą , bet taip pat gali turėti įtakos rankas ir kojas . Arba liaukų netoliese brinkti.

- Pūslinis pūslinė : Tai sukelia bakterijos, kurios gamina toksiną , kuris sukelia tarp viršutinio sluoksnio ( epidermio ) ir žemesnio lygio odos sudarančių lizdinės plokštelės nesantaika . (Medicininis terminas lizdinės plokštelės yra Pūslė ) lizdinės plokštelės gali atsirasti įvairių odos plotus , ypač sėdmenų , nors šios pūslelės yra trapios ir raudona.

Impetiga yra užkrečiama , ypač tiesioginio kontakto su sergančiuoju , kartais tai gali užtrukti nuo rankšluosčių, žaislų , drabužių ar namų apyvokos daiktų . Kai jis pradeda , pūlinėlinė, dažnai plinta į kitas kūno dalis . Tai gana dažna vaikų .


Impetiga - Gydymas

Impetiga yra rimta liga yra lengvai valomos, galima išgydyti ir sausas savaime. Lengvais atvejais gali būti gydomi atsargiai valyti, pašalinti žievelės ir taikyti antibiotikų tepalu mupirocinui (Bactroban). Sunkesnis arba platus, ypač pūslinės pūlinėlinė gali reikalauti, geriamieji antibiotikai pūlinėlinė vaistus.