Ištiesk - nuotraukos

Ištiesk - miegapelės tiesinių randai lydi epidermio atrofija, įvykusiu audiniuose pagal išmušant spartų augimą odą.

Ištiesk - Priežastys, požymiai ir simptomai

Strijų atsiranda tam tikrose kūno vietose, kur oda yra organizuoti nuolatinį ir laipsnišką tempimo. Tai apima:

Pilvas ir žindymo nėščioms moterims

Paaugliai augimo metu ( šlaunų , sėdmenų , krūtų)

Nutukę ar antsvorį turinčių žmonių .

Strijų gali atsirasti ilgai vartojant vietinio poveikio kortikosteroidais. Jie taip patiš Kušingo sindromo liga, jei padidėjęs antinksčių žievės veikla , padidėjęs cirkuliuojančio kortizolio dalyvauja jų vystymosi bruožas .

Anksti ženklas plėtoti strijų , kaiplotas tampa paplokščias ir plona oda su rausva. Kartais tai gali sukelti niežulį. Netrukus rausva arba rausvai violetinės linijos plėtoti ( strijos rubra ) . Laikui bėgant , jie tampa balti arba spalvos ir daug mažiau akivaizdus. Strijų paprastai kelių centimetrų ilgio ir 1-10 mm pločio . Tuos, kuriuos sukelia kortikosteroidų ar Kušingo sindromas dažnai didesni ir platesni ir gali apimti kitus regionus, įskaitant veido.

Ištiesk - Gydymas

Strijų paprastai tik kosmetikos problema, bet labai retai, jei pratęsiamas gali išopėti arba nutraukti lengvai nelaimingo atsitikimo. Strijų atsiranda paaugliai tapo laikui bėgant mažiau matomi ir paprastai gydyti nereikia. Kitais atvejais, kai strijos yra problema, šiais būdais gali būti teisiamas, tačiau nebuvo įrodyta, kad būtų veiksmingas visais atvejais:

drėkinamasis aliejus

Aktualijos retinoidas terapija

Cheminiai žieves

Impulsiniai dažiklio lazeriniai gydymo.