Kalba Geographic - nuotraukos

Kalba Geographic - nuotraukos

source:
en.wikipedia.org

Kalba Geographic - nuotraukos

source:
en.wikipedia.org

Kalba Geographic - yra gerybinė būklė, kuri pasireiškia iki 3% bendrojo gyventojų. Dažniausiai pacientai yra besimptomis, tačiau kai kuriems pacientams padidėjęs jautrumas karšto ir aštraus maisto.

Kalba Geographic - Priežastys, požymiai ir simptomai

Neabejotinas priežastis neišaiškintas , tačiau pažeidimai matomi dažniau pacientams, sergantiems psoriaze. Iš pacientų, sergančių psoriaze tyrimo geografinė liežuvio pasitaikė 10 % pacientų , priešingai tik 2,5 % nuo amžiaus ir lyties atitikimo kontroliuojama. Polygenic paveldimumo budas buvo pasiūlyta geografinės kalba . Nėra padažnėjo

geografinės liežuvio nebuvo pažymėta dėl narkotikų ar aplinkos veiksnių naudojimą.

Geografinė kalba gali turėti įtakos visų amžiaus grupių , bet yra labiau paplitę tarp suaugusiųjų. Pacientai gali pateikti geografinę liežuvio deginimas ar dirginimas nuo karšto arba aštraus maisto vartojimą liežuvio.
Kalba rodo gerai demarkacinę zoną eritemą , turinčius ypač nugaros ir šoninių liežuvio. Beeritemos architektūrine kalba zona pašalintasiš siūliškajai gaurelių ir supančios gleivinės atrofija nuostolis . Apylinkėse yra gerai apibrėžta , hiperkeratiniu , gelsvai balti kraštai , serpingioase nereguliarus. Panašūs pažeidimai gali būti ir ant kitų sričių gleivines.


Kalba Geographic - Gydymas

nėra laikoma gerybinės ir besimptomis būklės.