Kerpės sclerosus ir atrofijos - nuotraukos

Kerpės sclerosus ir atrofijos - yra skausminga liga, kuri paveikia odą, paprastai vulvos ar varpos ir išangės.

Kerpės sclerosus ir atrofijos - Priežastys, požymiai ir simptomai

Gydytojai nežino tikslios priežasties kerpių sclerosus. Kai kurie gydytojai manau pernelyg aktyvios imuninės sistemos ir hormonų problemos gali vaidinti svarbų vaidmenį. Taip pat manoma, kad žmonės paveldi susirgti šia liga tikimybė. Kartais, kerpės sclerosus ant odos, kuri buvo sugadinta ar randuotas nuo kai kurių kitų ankstesnių traumų atrodo.

Kerpės sclerosus nėra užkrečiama (ne paimti iš vieno asmens kitam asmeniui).

Nuo ligos pradžios, mažos baltos dėmės ant odos. Dėmės paprastai žvilgūs ir lygūs. Vėliau dėmės augti į didesnius pleistrai.Ant dėmės oda tampa plona ir shrivels. Jei liga yra lengvos atveju, ji negali būti jokių simptomų.

Kiti simptomai yra:

Niežėjimas (labai dažnas)

Diskomfortas ar skausmas

kraujavimas

Lizdinės plokštelės.

Kerpės sclerosus ir atrofijos - Gydymas

Jei turite lopai (pleistras) ant rankų ir viršutinės kūno paprastai nereikalauja gydymo, jie išnyks laikui bėgant.

Turėtų būti traktuojami Kerpės sclerosus iš lytinių organų oda. Net jeigu jis yra skausmingas. Tai gali sukelti problemų su šlapinimusi ar santykių. Taip pat yra labai nedidelė tikimybė, plėtoti odos vėžį.

Chirurgija paprastai geras pasirinkimas vyrams. Apipjaustymas (pašalinti varpos apyvarpės) yra plačiausiai naudojamas gydymo kerpės sclerosus vyrams.Liga paprastai ne daugiau melo. Chirurgija paprastai nėra geras pasirinkimas moterims. Kai kerpės sclerosus pleistrai pašalintas iš moterų ir mergaičių genitalijų paprastai grįžo atgal. Gydymas taip pat labai stiprus kortizono kremas ar tepalas odai.