Ksantomų - nuotraukos

Ksantomų - odos pažeidimai sukelia riebalų kaupimąsi odos imuninės makrofagų ir mažiau riebalų sluoksnis po oda.

Ksantomų - Priežastys, požymiai ir simptomai

Kai ksantomos tipai rodo lipidų apykaita yra sutrikusi ( pvz., hiperlipidemija arba riebalų kiekis kraujyje ), jei jie gali būti susijęs su padidėjusia rizika susirgti išemine širdies liga ir širdies kartais pankreatitas .

Yra keletas problemų, atspindimos ksantomų sukelia per lipidų ( riebalų ) apykaitą trikdžių. Kadangi lipidai yra netirpus vandenyje derinamas su baltymų sudaryti junginiai vadinami lipoproteinų. Priklausomai nuo jų dydžio ir svorio , bendros lipoproteinai klasifikuojami kaip chylomicron , labai mažo tankio lipoproteinų ( LMTL ), mažo tankio lipoproteinų - (MTL) ir didelio tankio lipoproteinų - (DTL) . Jie visi turi svarbų vaidmenį organizmo medžiagų apykaitos funkcionavimą.
Pokyčiai lipoproteinų gali būti genetinio defekto ( pvz., hyperlipoprotenaemia šaltinio ) arba kai kurių pagrindinių sisteminių ligų, tokių kaip cukrinis diabetas, hipotirozė , nefrozinis sindromas arba ligų priežastį tokiais dideliais kiekiais tam tikrų lipidų bei lipoproteinų rezultatas kuris vėliau pasireiškia kaip odos ksantomų .

Ksantomų - Gydymas

Pagrindinis gydymo tikslas dėl ksantomų yra nustatyti ir gydyti lipidų sutrikimus. Daugeliu atvejų, gydant sutrikimai sumažinti arba išspręsti savo ksantomų. Be to, gydymo hiperlipidemija mažina riziką susirgti širdies ligomis ir gydyti hipertrigliceridemija išvengti pankreatitas.

Chirurgija ar vietos naikinimo metodai gali būti naudojamas pašalinti ksantomų ne išnyksta savaime ar po gydymo. Disseminatum ksantomos įtakos gyvybiškai organų funkcijos gali būti tvarkomi chemoterapijos vaistai ar spindulinė terapija.

Gydymo ksantomų apima:

Aktualijos trichloracto rūgšties

Electrodesiccation

lazerinis garinimas

Iškirpimas.