Lentigo - nuotraukos

Lentigo - nuotraukos

source:
dermnet.com

Lentigo - laikomas preinvasive pažeidimai, sukelti ultravioletinių kaupiamojo laikotarpiu.

Lentigo - Priežastys, požymiai ir simptomai

Lentigo maligna rizika didėja su amžiumi ir trukmę saulės spindulių poveikio .

Lentigo maligna yra nustatyta, kad susijęs su bazinių ląstelių karcinoma , istorijos sunkaus nudegimo , porfirija cutanea tarda , Werner sindromas, Xeroderma pigmentacijos teigiamą oculocutaneous albinosas tirozino . Didinti melanocytic apgamų skaičių , įskaitant įgimtų milžinišką apgamų ar didesnis , taip pat sukelti Pigmentinio dėmė maligna plėtrai.

Lentigo maligna dažniausiai paveikia saulės veikiami galvos odos ir kaklo. Tačiau ji taip pat gali turėti įtakos nosies ir skruostų . Kai kuriems žmonėms , pažeidimai dažnesni dešinėje , kuri yra vairuotojo pusė galvos ir kaklo vyrams ir į kairę , kuris yramoterys keleivių .

Gydytojas turėtų įtarti melanomą galimybę , jeipacientas skundžiasi naujos traumos - ar pigmentacijos pokyčius esamo mol. Lentigo maligna taip pat gali atsirasti ir ant rankų, kojų ir liemens, kai kuriais retais atvejais per žando gleivinę .

Požymių, rodančių lokaliai pažangiosios pažeidimas apima altitudę , deginimas , niežėjimas , skausmas ar kraujavimas . Lentigo piktybiniai prekursorių pažeidimai buvo lyginamas su ant odos dėmės .

Procentas Pigmentinio dėmė maligna melanoma Pigmentinio dėmė maligna kad pažanga tebėra nežinomas, tačiau sąmatas gyvenime rizika Lentigo maligna yra žinoma, kad 4,7 %, esant 45 metų amžiaus.


Lentigo - Gydymas

Lentigo maligna valdoma su galutiniu chirurginio gydymo. .

Prognozė yra iš esmės gera pacientams, sergantiems lokaliai melanomos ir be metastazių. Stebėsena apima nagrinėjimą odą.Pacientas buvo gydomas Pigmentinio dėmė turėtų kasmet stebėti.