Leukoplakijos lūpos - nuotraukos

Leukoplakijos lūpos - yra lentelė (splash) balta arba pilka, kad vystosi ant liežuvio, viduje skruosto ar dantenų. Leukoplakijos pleistrai taip pat gali išsivystyti dėl moterų išorinių lytinių organų srityje, tačiau to priežastis yra nežinoma.

Leukoplakijos lūpos - Priežastys, požymiai ir simptomai

Kokios priežastys yra: cheminio - rūkymas - svarbiausias vietos faktorius, mechaninis kramtyti netobuli, nepakankama dantų higiena, užkrečiamosiomis žmogaus papilomos viruso ir vidinių veiksnių, genetinis polinkis, šiuo metu visuotinai pripažinti.

Baltos arba pilkos spalvos dėmės ant liežuvio, dantenų, stogo burną, viduje skruostų ar burną buvimas gali būti iš leukoplakia ženklas. Dėmės gali atsirasti lėtai savaites ar mėnesius ir būti stora, šiek tiek pakelta, ir aš pagaliau galėtų imtis grubus tekstūros. Tai dažniausiai būna neskausmingas, tačiau gali būti jautri liesti, šilumos, aštrus maistas ar kitos dirginimas.

Leukoplakijos lūpos - Gydymas

Gydymas leukoplakija, jei reikia, apima pašalinti dirginimo šaltinį. Pavyzdžiui, jei leukoplakija sukelia danties arba nereguliarus paviršiaus protezas. Jei leukoplakija sukelia rūkymas, jums bus reikalaujama sumažinti arba mesti rūkyti, arba naudojant kitus tabako gaminius.

Gydymas susideda iš: elektrokauterizacijai, krioterapija, lazerio terapija ar chirurginis išpjovimas.