Lipoma - nuotraukos

Lipoma - yra patinimas ar vienkartinės sudaro riebalų ląstelių / adipocituose.Kaip jie yra gerybiniai lipomas kad yra noncancerous ir lėtas augimas. Paprastai šie lipomas plėtoti poodiniame audinyje į poodį arba į raumenis lėtai. Lipomas galite pasiekti didelės ir gali sukurti daugiau vienu metu. Iki dažniausiai įtakos lipomas yra nugaros, kaklo, pečių ar rankų.

Lipoma - Priežastys, požymiai ir simptomai

Iš lipomas priežastis kai kuriems žmonėms yra nežinoma, viena iš priežasčių gali būti šeimos istorija. Jis pažymėjo, kad priimant lipoma tikimybė yra didesnė, jei vienas iš tėvų turi ar turėjo lipoma.

Lipomas gali atsirasti poodiniame audinyje buvo patyrė traumą ar sužeidimą.

Simptomai - paprastai susidaro daugiau mazgelių po oda. Lipomas auga lėtai, ir jie gali praeiti net nepastebi mums metų. Lipomas yra maži mazgeliai ir pasiekti labai didelių dydžių. Touch / spaudos lipomas yra lengvai perkeliami iš kur taikomas spaudimas. Tačiau apskritai, lipoma negadina, jei jis nukentėjo gali būti skausminga, arba jei ji plėtojama aplink organus, gali sukelti skausmą spaudimą nervų ir kita sudėtinga.

Lipoma - Gydymas

Apskritai lipomas gydyti nereikia. Šalinti tik šias lipomas kurios gamina skausmo ir per greito augimo. Ilgiau pasiekti pašalinti lipomas sukelia diskomfortą ar kosmetikos problemų.Pirmas dalykas, kad jam gydytojas turi patikrinti, ar gerybinis noncancerous, kad ten yra keletas variantų, kurie apima chirurginis pašalinimas lipomas, riebalų nusiurbimas, ar injekcijomis steroidinių preparatų gali sukelti tam mažinimo lipomas bet ne pašalinti juos visiškai.