Malacoplakie - nuotraukos

Malacoplakie - yra uždegiminė būklė, pasireiškianti kaip apnašas ar mazgelis, kuri paprastai pasireiškia Urogenitalinę takų, tačiau gali būti reti ir odą. Malakoplakia pirmą kartą buvo aprašytas 1900-ųjų pradžioje, kaip minkštas geltonos plokštelių, kad buvo pastebėtas šlapimo pūslės gleivinę. Mikroskopinis malakoplakia būdingas putotų histiocytes buvimas su skiriamaisiais bazofilinių intarpų, kurie yra žinomi kaip Michaelio įstaigoms - Gutmannas.

Malacoplakie - Priežastys, požymiai ir simptomai

Malakoplakia Manoma, kadnetinkamų bakterijų žudymo makrofagų ir monocitų , ši veikla fagolizosominio defektų rezultatas . Dalinai asimiliuotų bakterijos kaupiasi monocitų ir makrofagų ir sukelia kalcio ir geležies likutinės bakterijų Glycolipid nusėdimą . Gauto struktūra bazofilinė įtraukties kūno Michaelio buvimas - Gutmann , laikoma patognominiu malakoplakia .

Rizikos faktorių malakoplakia apima:

ilgalaikis sisteminis steroidų terapija

Persodinimas

diabetas

limfoma

Reumatoidinis artritas

Simptomai susidūrė :

Pažeidimai , pavyzdžiui, papulių pateikti apnašas ar išopėjimas yra nuo geltonos iki rausvos ar odos spalva .

Bendrosios vietos yra analinis ar kirkšnių srityje , sėdmenų ir pilvo .

drenavimas abscesams / sinusai buvo pranešta atsirasti šalia šlaplės , šlaunies , vulvos ir tarpvietės srityje.

Pažeidimai gali būti kliniškai Suklysti į diagnozę kaip pūlinys , piktybinė liga , limfoma , ar gerybinis odos žymės.

Plotas gali būti nepastovus , arba gali pateikti kaip vienišas mazgelis ar grupės spuogeliais .

Dažnai pažeidimai yra lėtinė, sekinanti , bet ne pacientui.


Malacoplakie - Gydymas

Gydymas antibiotikais, kuri orientuota į makrofagus (pvz., chinolonų, trimetoprimas - Sulfametoksazolas) yra susijęs su dideliu išgydyti norma. antibiotikų terapija nukreipta prieš E. coli kartu su chirurgija siūlo geriausią galimybę išgydyti.

Betanecholis, cholino agonistas, buvo vartojamas kartu su antibiotikais ir operacijos. Betanecholis gali ištaisyti mažas GMP manoma, trukdo visiškai bakterijų žudymo.

Askorbo rūgštis buvo naudojami, siekiant padidinti GMP ir ciklinis adenozinmonofosfato (cAMP) lygį monocitų, kurie gali atstovauti veiksmingą strategiją, terapija.Pakankamas skaičius pacientų buvo gydomi askorbo rūgšties bendro poveikio pats.

Nutraukus imunosupresantais paprastai yra reikalaujama veiksmingai gydyti malakoplakia.