Melanocytic Apgamai - nuotraukos

Melanocytic Apgamai - yra vieni iš labiausiai paplitusių vyksta padidina odos. Apskritai, jie dažnai vadinami apgamai, grožio dėmių ar apgamų. Melanocytic apgamų gali būti gimimo metu arba aplink gimimo metu. Jie linkę būti didelio įgimtų apgamų, apgamai yra žinomi. Vaikystėje įprastiniai apgamai "gali pradėti rodyti. Paprastai jie yra spalvoti, kupolo formos / mokėjimo, kurios gali atsirasti bet kur ant odos. Žmonės vidutiniškai 15-20 melanocytic apgamų.

Melanocytic Apgamai - Priežastys, požymiai ir simptomai

Genetika vaidina vaidmenį melanocytic apgamų susidarymo. Kai kurioms šeimoms turi tendenciją vystytis apgamai, nei kiti.

Šie apgamai yra nekenksmingas, tačiau kartais jie gali būti supainioti su ne odos vėžiu. Tai gali būti ypač aktualu iš molio tipas vadinamas displazijos Apgamai. Bet koks apgamai, kurie veda prie pokyčių dydį, spalvą, formą, kraujavimo padidėjimas, valgyti reguliariai arba uždegimas ar sudirginta būti įvertinta dermatologu. Nors daugelis iš jų gali būti pašalinti kosmetikos priežasčių pašalinimas nėra būtinas, nebent jie yra sudirgusi, uždegimas, arba įtariamas.


Melanocytic Apgamai - Gydymas

Apgamai - melanocytic apgamų gali būti lengvai nuimami, ypač kosmetikos priežasčių, tačiau kai šie apgamai yra sudirgusi.