Melazma - nuotraukos

Melazma - hypermelanosis įgyjama saulės apšviestose vietose. Melazma pristato kaip simetrinis hyperpigmented macules, kurie gali būti susiliejantis ar taškais ant skruostų, viršutinės lūpos, smakro, kaktos dažniausios vietos.

Melazma - Priežastys, požymiai ir simptomai

Priežastys: patofiziologija ir Perteklius juodos odos pigmentai yra neaiški. Daugeliu atvejų, tiesioginis ryšys su moterų hormonų veiklą, atrodo, dalyvauja kaip Perteklius juodos odos pigmentai atsitinka su nėštumu ir geriamųjų kontraceptikų.

Kiti veiksniai, susiję su melazmos etiopatogenezė yra fotosensitizuojantis vaistus, lengvas kiaušidžių ar skydliaukės disfunkcija, ir tam tikrų kosmetikos.

Svarbiausias veiksnys melazmos plėtra yra saulės spindulių poveikio. Be griežtos išvengti saulės spindulių, gali sėkmingai gydyti Perteklius juodos odos pigmentai yra pasmerkti nesėkmei.

Melazma - Gydymas

Melazma gali būti sunku gydyti Perteklius juodos odos pigmentai pigmentas vystosi palaipsniui ir skiriamoji geba taip pat palaipsniui. Visi saulės spindulių bangų ilgiai, įskaitant matomo spektro, gali sukelti Perteklius juodos odos pigmentai. Gydymas Linija Perteklius juodos odos pigmentai išlieka aktuali depigmentinės agentas, hidrochinono (HQ) yra dažniausiai naudojamas. Tai cheminė medžiaga, kuri slopina tirozinazę hydroxyphenolic, todėl sumažėjo gamybos melanino. Be to, citotoksiniai metabolitai gali sukelti trikd ¾ ius su melanocitų funkciją ir gyvybingumą. HQ gali būti naudojamas kremas ar alkoholio pagrindu tirpale.