Nekrobioze lipoidica - nuotraukos

Nekrobioze lipoidica - nuotraukos
zoom

source:
dermnet.com

Nekrobioze lipoidica - yra kolageno degeneracija sutrikimas su granulominiai atsako, sustorėjimas kraujagyslių sienelių ir riebalų nusėdimą.

Nekrobioze lipoidica - Priežastys, požymiai ir simptomai

Tiksli priežastis Nekrobioze lipoidica yra nežinoma, tačiau ši teorija Nekrobioze lipoidica lyderis orientuota į diabetinės mikroangiopatija. Kitos teorijos teigia, traumos ar uždegimo ar medžiagų apykaitos pokyčius. Dar kitos teorijos teigia, kad antikūnų sukelta vaskulitas gali sukelti pokyčius, matomas Nekrobioze lipoidica.

Nekrobioze lipoidica yra 3 kartus labiau paplitęs tarp vyrų nei moterų.Vidutinis amžius pradžios yra 30 metų, bet gali išsivystyti bet kokio amžiaus. Pacientams, sergantiems cukriniu diabetu turi tendenciją atsirasti anksti. Ligoniams, kuriems rodo ryškios dėmės, kad lėtai kad išplėsti kelis mėnesius ar metus. Dėmės iš pradžių raudonai rudos tada pagelsta ir depresija atrofijos. Opos gali paprastai atsiranda po traumos ir yra susiję su skausmu.Pacientas yra pagrindinis kaltinamas pažeidimo kosmetikos išvaizdą. Klinikinė išvaizda Nekrobioze lipoidica yra savitas.


Nekrobioze lipoidica - Gydymas

Nekrobioze lipoidica gydymas nėra labai efektyvus dalies, nes tiksli etiologija lieka nežinoma. Kadangi Nekrobioze lipoidica lokalizuota traumos gali sukelti opos, kojų apsauga su elastingomis paramos kojinės ir kojos poilsio gali būti naudinga. Iškirpimas ir persodinimas pavyko, bet pasikartojimas gali atsirasti antrinė pagrindinių kraujagyslių pakitimus.