Nėštumo pemfigoidas - nuotraukos

Nėštumo pemfigoidas - nuotraukos

source:
dermnetnz.org

Nėštumo pemfigoidas - autoimuninės pūslinės dermatozės yra retas užduotis.Ligos iš pradžių buvo vadinamas gestacinis herpes remiantis morfologinės charakteristikos pūslių herpetiformis, tačiau terminas yra neteisingas, nes nėštumo pemfigoidas neprijungtas arba susijęs su herpes virusinė infekcija ar istorijoje.

Nėštumo pemfigoidas - Priežastys, požymiai ir simptomai

pemfigoidas nėščiųjų yraautoimuninė liga, kuri iš esmės reiškia , kad asmens imuninė sistema pradeda reaguoti prieš savo audinius. Imunoglobulino G ( IgG ) antikūnai (žinomas kaip faktoriaus PG ) sukelia žalą nėštumo pemfigoidą tikslas yrabaltymas vadinamas BPAG2 ( taip pat vadinamas BP180 ) randama rūsio membranų , kuri yratarp epidermio ir dermos ( viršuje plotas ir vidutinio odos sluoksnius ) . placenta yra žinoma, kadpagrindinis šaltinis tėvų antikūnų ir todėl gali būtiimunologinio tikslas nėštumo metu .

Nėštumo pemfigoidas pasireiškia nėščioms moterims. Paprastai pasireiškia pažangių nėštumo su staiga atsiradęs niežulys aviliams ir pūslių ant pilvo ir liemens. Niežėjimas gali būti taip įdomu labai pertraukti kasdieninę veiklą. Traumos gali atsirasti bet kuriuo metu nėštumo metu, tačiau dažniausiai išsivysto per antrąjį ir trečiąjį ketvirtį.

Simptomai gali pasireikšti nėštumo pabaigoje , bet taip pat glaudžiai delivrentei . Nėštumo pemfigoidas dažniausiai praeina savaime per kelias savaites ar mėnesius po delivrentei anksčiau, jeigu krūtimi nuodėmėje . Patvarūs ligos aktyvumas yra aprašyta net po kelerių metų po gimimo .

Liga gali būti sukeltas dėl kontraceptikų mėnesinių ir artimiausiais užduočių naudojimui.


Nėštumo pemfigoidas - Gydymas

Pagrindinis gydymo tikslas yra palengvinti niežėjimą, išvengti pūslelių susidarymą ir gydyti antrinių infekcijų. Kortikosteroidų naudojami tuo pačiu lengvas liga, geriamaisiais kortikosteroidais yra būtini didesni atvejais. Geriamieji antihistamininiai preparatai gali būti naudojami siekiant palengvinti niežulį.

Daugeliu atvejų, nėštumo pemfigoidas gydo savaime per kelias dienas. Komplikacijos yra retos, bet gali apimti:

pereinamasis pūslelės vaikas

antrinė infekcija, kuri gali palikti randus