Nudegimas saulėje - nuotraukos

Nudegimas saulėje - atsirasti per daug saulėje per ilgai. Beveik visi buvo sunburned ar taps Sunburned tam tikru metu. Kiekvienas, kuris apsilanko paplūdimys, eina žvejoti, dirba kieme, arba tiesiog saulė gali gauti deginimasis.

Nudegimas saulėje - Priežastys, požymiai ir simptomai

Nudegimas saulėje yra tiesiog dega odą. Tai nuo ultravioletinių spindulių (UV) dega.To pasekmė yra deginamoji odos uždegimas. Pažeidimai gali prasidėti per 30 minučių poveikio.

Dažniausi simptomai:

drebulys

karščiavimas

Pykinimas ar vėmimas arba abu

pūslių pripildytas vandens

Odos nuostolis - apie 4-7 dienoms po dozės


Nudegimas saulėje - Gydymas

Pacientams, sergantiems vidutinio sunkumo nudegimus , turėtų būti skatinami hidratas su nealkoholiniais gėrimais. Tie, sergantiems vidutinio sunkumo arba sunkių nudegimų reikalauja skausmą ir niežulį . Stipriai nudegina tenka hospitalizuoti į nudegimą vieneto parenteraliniam skysčių terapija , skausmo kontrolės ir prevencijos . Pacientai, sergantys vezikulinės reakcija neturėtų pažeisti paviršiaus epidermio pūslelės kaippūslelės užtikrina apsaugą nuo infekcijos.

Nonfarmacologic gydymas nudegimo apima:
Pacientas turi sėdėtikietas , padengtas kelias dienas su lova poilsio , jei reikia,
Šaltojo vonios ar taikyti šalto rankšluosčius arba suspaudimo fiziologiniu 20 minučių ir kartoti 3-4 kartus per dieną gali suteikti pagalbą skausmas ir niežulys
- Prašymas Galmanowy arba promoxina 3 kartus per parą į nukentėjusias teritorijas gali padėti
Pakartotinai tepti kremai padėti sumažinti sausumo ir odos šveitimas Lengvais nudegimų
- aliejus arba sviestas nepadeda vidutinio nudegimų gali būti skausminga skalbimui .