Onichomikozė - nuotraukos

Onichomikozė - reiškia grybelinė infekcija, kuri paveikia nagai ir rankas.

Onichomikozė - Priežastys, požymiai ir simptomai

Onichomikozė sukelia tris pagrindines klases grybų: dermatofitai , mielės, pelėsiai ir nondermatophyte . Dermatofitai yra benedažniausia onichomikozės . Du pagrindiniai ligų sukėlėjų yra atsakinga už maždaug 90 % visų onichomikozės . Trichophyton rubrum ir Trichophyton sąskaitos už 70 % mentagrophytes sudaro 20 % visų atvejų . Onichomikozė sukelia pelėsiai nondermatophyte ( Fusariumspecii , Scopulariopsis brevicaulis , Aspergillusspecii ) tampa labiau paplitęs visame pasaulyje , ty iki 15 % atvejų kai kuriose šalyse . dėl Candida onichomikozės retai.

Rizikos veiksniai onichomikozės apima šeimos istorija, senėjimas , prasta sveikata prieš traumos, šiltas klimatas , dalyvavimo sporto veikloje , imunosupresija (pvz. , ŽIV , narkotikų sukeltas ) , komunalinių maudytis , ir uždarą avalynę.

Nagų gali atrodyti sutirštės , geltona, arba drumstas. Nagai gali tapti šiurkšti ir sfărâmiciose , arba ji gali atsiskirti nuo nago . Yra paprastai jokio skausmo ar kitų simptomų, kūno , išskyrus atvejus, kailiga yra sunki .


Onichomikozė - Gydymas

Naudojama aktuali priešgrybelinis gydymas onichomikozės, burnos ir chirurginių metodų. Gydymas priklauso nuo pirštų paveiktų onichomikoze tipo ir sunkumo pažeidimų skaičių.Aktualių ir sisteminių režimų derinys padidina išgydyti norma.