Pilonidal liga - nuotraukos

Pilonidal liga - cista kuri yra sukurta palei sėdmenų, kur ji yra padalyta netoli Uodegikaulio. Šios cistos paprastai yra plaukų ir odos nešvarumus.Terminas pilonidal yra kilęs iš Lotynų žodžiai pilus (plaukų) ir NIDUS (lizdą). Asmenys su pilonidal cista gali neturėti jokių simptomų, o kiti gali sukurti cista susijęs su skausmo ir uždegimo infekcija. Pilonidal cistos gydymas ir valdymas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant buvimą ir apimtį ligos simptomų. Pasikartojimas pilonidal cistos yra bendra.

Pilonidal liga - Priežastys, požymiai ir simptomai

Nors yra keletas teorijų, dauguma mokslininkų mano, kad pilonidal cistos sukelia odoje plaukai skverbtis. Atsakydama į šį plaukų įsikūnijęs realizuojamas vietos uždegiminė reakcija, kuri sukelia aplink plaukų cista. Viršslėgio arba pasikartojantys traumos į sacrococcygeal salygoja tam tikrus asmenis plėtoti cistos arba dirginti savo jau esamus.

Jei pilonidal cista užkratas, šie požymiai ir simptomai gali pasireikšti:

skausmas per apatinę stuburo,

paraudimas,

Šilumos oda

lokalizuotas patinimas virš apatinės stuburo,

pūliavimas iš odoje (sinuso takų) atidarymo apatinės stuburo

karščiavimas (nedažnai).


Pilonidal liga - Gydymas

Užkrėstų pilonidal cista yra pūlinys, kuris reikalauja pjūvį ir drenažo siekiant susigrąžinti. Ši procedūra paprastai gali būti atliekama gydytojo kabinete ar skubios pagalbos skyrių. Po narkozės į su vietinio anestetiko injekcijos vietą, su skalpeliu pjūvis yra užkrėstos zonos.Gydytojas tuomet išleiskite pūliai ir pašalinti plaukus ir visas kitas šiukšles iš žaizdos. Tada sutvarstyta žaizdą marle ir leido išgydyti. Antibiotikai paprastai reikia atlikti tik tada, jei gydytojas mano, kad jūs turite plinta odos infekcija (celiulitas). Skausmas vaistai dažnai skiriami.