Psoriazė - nuotraukos

Psoriazė - lėtinės išsiveržimai, žvynuota, kuri paveikia žmones visose amžiaus grupėse (apie 2% gyventojų). Yra genetinis polinkis, kad psoriazę. Psoriazė yra taip pat įtakos turi daug veiksnių aplinkai. Tai nėra užkrečiama ir yra ne dėl alergijos.

Psoriazė - Priežastys, požymiai ir simptomai

Tiksliai kas sukelia psoriazė nėra visiškai žinomi, tačiau yra daug aktyvių mokslinių tyrimų šioje srityje. Hiperaktyvus imuninė sistema dalyvauja sukeliant uždegimą. Visų pirma , yraperteklinis TH1 citokinų , ypač TNF . Jie turi daug padarinių , įskaitant kraujagyslių augimo vėlesnės odos ( atsiranda raudonų ) ir augimo odos ląstelių ( kuris sukelia pleiskanojimas ir sustorėja oda) .

genetiniai įtaka

Kaip ir dauguma ligų , psoriazė turi įtakos paveldėtų savybių . Iki 50 % žmonių, sergančių psoriaze žinosite kito šeimos nario įtakos . Pacientai su šeimos istorija psoriazės Psoriazė kurti anksčiau gyvenime nei tie , kurių šeimos istorija .

stresas

Fizinis ir emocinis stresas gali pagreitinti psoriazę ir yra labai sunku išvengti .

infekcija

Infekcijos gali sukelti psoriazės paūmėjimus . Kartais gydymo infekcija gali sukelti kliringo ar pagerinti psoriaze. Sreptococcal gerklės infekcijos ( tonzilitas ) gali sukelti Lašelinė psoriazė .

Candida infekcija ( pienligė ) gali pabloginti psoriazę.

Malassezia mielės gali vaidinti svarbų vaidmenį sebopsoriasis .

hormonai

Tarp hormonų ir psoriaze santykiai yra neaiški. Rašyti - Brendimas yrapiko prasidėjusios psoriaze laikas . Apkrova taip pat gali turėti įtakos psoriazės sunkumą poveikį, pagerina paprastai blogina galimybes po gimdymo. Psoriazė neturi įtakos negimusiam kūdikiui.

Simptomai svyruoti nuo lengvo ir pasiekti tikrai slegiančius įvykius ( pvz., tie, įsikūręs sąnarių raukšlės ). Kita vertus , sunkios formos žvyneline sukelti apraiškų pagrindinės emocinės meilės daro neigiamą įtaką socialiniams santykiams , asmeninių ir emocinių . Pacientai dažnai taip užvaldo savo ligą , kad jie jaučiasi izoliuoti ir prislėgti.


Psoriazė - Gydymas

Yra tiek daug ne išgydyti psoriazę, bet pakankamai kontroliuoti ligą galima daugumai pacientų.

Kai kurie žmonės turi vieną epizodą psoriazės, kad išvalo po kelių mėnesių ir niekada nesikartoja. Dauguma formų psoriaze, banguotu su laikotarpiais pagerėjimo net visiškas valymo, tik atkryčio vėliau. Gali būti daug metų tarp atkryčių.Grupelė pacientų serga sunkia psoriaze, nuolatinis, kuris yra labai sunku gydyti.