Riebalinių Apgamai - nuotraukos

Riebalinių Apgamai - nuotraukos

source:
dartmouth.edu

Riebalinių Apgamai - Ribotoji pažeidimas "hamartomatous" daugiausia sudarytas iš riebalinių liaukų ir riebalinių nevi Verrucous epidermio apgamų yra glaudžiai susiję, ir daugelis autorių laiko juos alternatyvų.

Riebalinių Apgamai - Priežastys, požymiai ir simptomai

Buvo pranešta apie šeimyninius atvejai . Mutacijos pluripotentiael ląstelių embriogenezės metu gali generuoti skirtingų linijų diferenciacija organoidiniais Apgamai . Riebalinių Apgamai atrodo reaguoti į hormonų įtakos ,pažeidimas gali būti didelis gimus , tampa plokščia vaikystėje , ir tapo vėl iškėlė brendimo metu.

Riebalinių Apgamai gali būti atsakingi už polinkį į bazinių ląstelių karcinoma ir kitų navikų vystymosi pažeidimo .

Apgamai riebalinių eina per tris atskirus etapus kliniškai , išvardyta toliau:

Gimimo ar ankstyvoje vaikystėje Apgamai riebalinių atrodo plikasis , vienišas , linijinis arba apvalios , šiek tiek pakelta , rožinė, geltona , oranžinė, arba bronzos plokštė sulygaus arba šiek tiek sklandžiai. Apgamai paprastai ant galvos odos .

Paauglystėje yra Guzkowaty pažeidimai ir karpos, apvalios, ovalo ar linijinis formos , įvairaus ilgio nuo maždaug 1 cm iki daugiau nei 10 cm. Jie dažniausiai įvyksta dėl vieno pažeidimo , tačiau jie gali būti daug ir išplėstas .

Vėliau gyvenime , kai kurie pažeidimai gali atsirasti įvairių tipų auglių appendageal kaip trichoblastoma ; syringocystadenoma papilliferum , bazinių ląstelių karcinoma ir retai , hidradenoma mazginė riebalinių epiteliomos , apocrine cystadenoma , eccrine karcinoma , suragėjusių ląstelių karcinoma , riebalinių karcinoma , spiradenoma ir keratoakantoma .


Riebalinių Apgamai - Gydymas

rizikos piktybinių sunku tiksliai nustatyti ir piktybiniai pokyčiai gali pasireikšti bet kuriame amžiuje. Dėl šios rizikos, rekomenduojame pilną Chirurginės iškirpimas, pageidautina iki brendimo, nes pažeidimas kalcifikacija gali padidinti piktybinių navikų rizika su amžiumi.
Pilnas storis odos ekscizija paprastai yra reikalaujama, ir laiku naikinti nerekomenduojama, nes tai gali maskuoti pokyčius piktybiniai pirminės rekonstrukcijos paviršiaus paprastai galima.