Riebalinių cistos - nuotraukos

Riebalinių cistos - yra maži gabalėliai ar iškilimų tik po oda. Norėdami būti konkretesnis, jos uždarytos maišeliai, kuriuose yra keratino - pasta arba baltymai dažnai turi blogą kvapą.

Riebalinių cistos - Priežastys, požymiai ir simptomai

Riebalinių cistos dažnai išsipūtusių plaukų folikulus ir kad ar traumuotos audinio po oda rezultatas.
Riebalinių cistos paprastai yra neskausmingas, lėtai auga gumbų ar mazgelių, kurie laisvai juda po oda. Svarbu neliesti arba nebandykite išimti medžiagą viduje užkirsti kelią patinimas, infekcija riebalinių cistos.

Kartais infekcija gali pasireikšti. Požymių ar simptomų, kurie gali nurodyti infekcija riebalinių cistos yra:

raudonis

jautrumas

padidėjęs odos temperatūra per luitų ar iškilimų

pilkosios medžiagos ir balta, sūrio, blogo kvapo sausinimo guzas ar vienkartinės


Riebalinių cistos - Gydymas

Riebalinių cistos dažnai išnyksta savaime ir nėra pavojingas. Kaip jau minėjau, tačiau jie gali tapti uždegimas. Kartais riebalinių cistos augti pakankamai didelis, kad jie trukdo kasdieniame gyvenime. Kai tai atsitiks, chirurginis pašalinimas gali būti reikalinga, ir ši procedūra gali būti atliekama medicinos įstaigoje. Mažos uždegimas cistos dažnai gali būti gydomi steroidais arba antibiotikams injekcijos.

Komplikacijos riebalinių cistos

Jeigu riebalinių cistos užkratas, jie gali sudaryti skausmingų pūlinių chirurginis pašalinimas iš riebalinių cistos, kuris neapima ekscizijos visą maišą galima grįžti (nors paprastai nepasikartos).