Rožinė rubra pilaris - nuotraukos

Rožinė rubra pilaris - yra pavadinimas, suteiktas retų odos sutrikimų, žvynuotas lopai raudonai oranžinės spalvos su gerai apibrėžtomis sienų grupei. Jie gali apimti visą kūną ar kūno dalių, pavyzdžiui, alkūnių ir kelių, delnų ir padų.

Rožinė rubra pilaris - Priežastys, požymiai ir simptomai

Iš Pityriasis rubra pilaris priežastis yra nežinoma. Rožinė rubra pilaris paprastai yra atsitiktinis , tačiau kai kurias formas gali būti iš dalies paveldima. Tai gali atsitikti bet veislės , ir vyrai, ir moterys yra vienodai paveikė .

Rožinė rubra pilaris sergantiems suaugusiems pradžia dažniausiai prasideda galvos, kaklo ir viršutinės liemens ir raudona žvynuotas bėrimas. Dažnai yravienišas pažeidimas, bet per kelias savaites vis daugiau ir jie jungiasi į grupes raudonai oranžinės pažeidimų . Praėjus kelioms savaitėms žemyn plitimo ir gali apimti didžiąją dalį kūno ( eritrodermija ) . Griežtas , sausos kištukai gali būti jaučiamas dėl žvynuotas lopai ir plaukų folikulus , dažnaiAkivaizdžiausias yra pirštų nugarą . Pacientai taip pat gali skundėsi niežėjimu ankstyvosiose stadijose ligos .

Įtrūkimai gali išsivystyti ir gali būti skausmingas , atlikdami pėsčiomis ar naudojant rankas yra sunku. Vinys gali tapti sutirštės ir kitos spalvos ir juodos pailgais dryžiais ( atskilusių kraujosruvos ) . plaukai gali plonas labai .


Rožinė rubra pilaris - Gydymas

Gydymas yra sudėtingas, nes klinikinė eiga yra toks kintamasis kiekvienoje iš skirtingų tipų Pityriasis rubra pilaris. Apskritai, Rožinė rubra pilaris paveldėjo formos paprastai išlieka visą gyvenimą metu įsigijo pavienių formos linkę išgydyti spontaniškai ilgainiui.

Aktualijos vaistai, pavyzdžiui, minkštinamųjų, taip pat gali būti naudojama siekiant sumažinti sausumo ir krekingo simptomus. Sunkiais atvejais acitretinu arba izotretinoino gali būti naudinga. Metotreksatas yra ribotos vertės.