Saulės Dilgėlinė - nuotraukos

Saulės Dilgėlinė - nuotraukos

source:
en.wikipedia.org

Saulės Dilgėlinė - yra retos formos dilgėlinė, odos išsipučia per kelias minutes nuo saulės spindulių poveikio ar dirbtinės šviesos šaltinis, kuris skleidžia ultravioletinių spindulių

Saulės Dilgėlinė - Priežastys, požymiai ir simptomai

sukelti saulės dilgėlinė nėra aiškiai apibrėžta, tačiau gali būti dėl antigeno-antikūno reakcijos. Atrodo, kad cheminė medžiaga sukurta kūno (fotoalergenas) reaguoja su UV spindulių ir sukelti alerginę reakciją, kuri pasireiškia kaip dilgėlinė.

Simptomai Sting, niežtintis bėrimas sukurta per kelias minutes po trumpą laiką (mažiau nei 30 minutes) poveikio į saulę. Odos bėrimas gali atrodyti dėmės ir būti raudonos ir patinusios. Dažnai išbėrimas pasireiškia odos sritis, kurios paprastai nėra patirti, priekyje ir viršuje rankose, kurios yra nuolat veikiami saulės gali būti pažeistas lengviau.

Jei didelis kūno vietose yra paveikti, skysčių netekimas, odos gali sukelti sumišimą, galvos skausmas, pykinimas ir vėmimas.

Sritys padengtos plonais sluoksniais, taip pat gali būti paveikta, priklausomai nuo ultravioletinių spindulių, kurie gali praeiti per audinį.

Saulės Dilgėlinė - Gydymas

Kai pacientas yra apsaugotas nuo saulės poveikio bėrimas pradeda išnyksta savaime per keletą minučių iki kelių valandų lėkštę. Bėrimai kai visiškai nėra konservuota lieka ne ženklas.

Pacientai su saulės dilgėlinės turėtų imtis priemonių, kad būtų išvengta arba kuo labiau sumažinti saulės spindulių, naudojant apsaugos nuo saulės. Geriamieji antihistamininiai preparatai gali būti naudingi mažinant dėmės ir sumažinti niežulį, bet kartais neleidžia reakcija apskritai.

Pacientams, kurie reaguoja blogai ir kurie negali valdyti savo būklę taikant prevencines priemones, fototerapija ir / arba fotochemoterapijoje gali būti laikomi. Šios procedūros dažniausiai atliekamos prieš vasaros mėnesiais. Deja, jautrumą ultra violetinės dažnai trumpalaikis ir turi būti pakartotas.