Seborėjinis Keratozė - nuotraukos

Seborėjinis Keratozė - nuotraukos
zoom

source:
fromyourdoctor.com

Seborėjinis Keratozė - nuotraukos
zoom

source:
fromyourdoctor.com

Seborėjinis Keratozė - keliami ataugų ant odos. Seborėjinis tai neplautas ir keratozė reiškia sustorėja oda. Tai gali būti tik vienas arba grupėmis dešimtys. Jie paprastai yra šviesiai ruda, o tada gali patamsėti iki rudos arba beveik juodos spalvos. Šios dėmės gali būti ovalo ar ilga forma.

Seborėjinis Keratozė - Priežastys, požymiai ir simptomai

Tiksli priežastis seborėjinis keratozė nėra žinoma. Ji linkusi paleisti kai kuriose šeimose, todėl genetika gali vaidinti labai svarbų vaidmenį.

Seborėjinis keratozių paprastai atrodo lašus vaško arba karpų panašaus augimo. Ji paprastai atsiranda ant galvos, kaklo ar liemens.

Skiriasi spalvų, įskaitant geltoną įrudžiu, rudos arba juodos spalvos

Tai apvalios arba ovalios

Tai plokščios arba šiek tiek pakelta, su žvynuotas paviršiaus

Įvairaus dydžio nuo labai mažų iki daugiau nei 1 colio (2,5 cm) visoje

niežėjimas atsiranda

Jums sukurti vieną ar grupinius augimo didėja. Nors tai yra skausminga, seborėjinis keratozė gali pasirodyti nemalonus, priklausomai nuo dydžio ir vietos. Būkite atsargūs, ne patrinti. Tai gali sukelti uždegimas, kraujavimas ir infekcija.


Seborėjinis Keratozė - Gydymas

Gydymas rodo sėkmės naudojant trichloracto rūgšties, amonio laktato ar kitas cheminis pilingas agentai traumų. Chirurginis gydymas apima krioterapija skystu azotu arba anglies dioksido, Electro-išdžiūvimo ir Curettage biopsijos tangentinis, lazerio ir dermabrasion.