Strazdanos - nuotraukos

Strazdanos - plokščios apskritos dėmės, odos, kurios paprastai smeigtuko galvutės dydžio. Dėmelės yra daug ir gali sukurti atsitiktinai ant odos, ypač po pakartotinio sąlyčio su saulės spindulių. Jie yra ypač dažna žmonių su šviesos oda viršutinės kūno dalies odos srityse, pavyzdžiui, skruostų, nosies, rankų, pečių ir viršutinės. Jie gali pasireikšti jaunimui 1 metų iki 2 metų

Strazdanos - Priežastys, požymiai ir simptomai

Strazdanos atsirasti dėl genetinės tendencijos ( paveldėjimo ) ir saulės poveikio derinio rezultatas. Du žmonėspats saulėje gali turėti vienodą galimybę plėtoti strazdanų . Saulės spindulių ir dirbtinio įdegio lempos skleidžia ultravioletinius (UV) . Po ultravioletiniams spinduliams ,išorinis odos sluoksnis ( epidermis ) sutirštės ir pigmento gaminančios ląstelės ( melanocitų ) gaminti pigmentą melaniną padidėjusi norma. (Tai melanino gamyba , iš tiesų, gali suteikti tam tikrą apsaugą nuo saulės poveikio ateityje. )

Žinoma , žmonės labai skiriasi jų reakciją į saulės spindulių. Imtis kraštutinis pavyzdys , nėra odos pigmentacija į Albino nes iš melanino metabolizmo defektas . Kita vertus , žmonės, turintys tamsiai odai yra santykinai mažiau jautrūs saulės poveikio nei tikrosios odos žmonėms. Tačiau žmonės, turintys tamsiai odai nėra visiškai atsparus saulės spindulių ir saulės nudegimo poveikį gali taptiilgalaikio poveikio . Žmonės su šviesūs ar rudi plaukai , šviesioms akims ir šviesi oda yra ypač jautri žalingo UV spindulių poveikio .


Strazdanos - Gydymas

Yra daug saugus ir veiksmingas sumažinti strazdanų išvaizdą: gydymo derinys gali būti reikalaujama siekiant gauti geriausius rezultatus.

Balinimo arba blukimas kremai: Produktai, kurių sudėtyje yra hidrochinono ir kojic rūgšties. Šie produktai gali padėti kovoti su strazdanų, jei jie būtų taikomi nuosekliai per keletą mėnesių. Balinimo arba blukimas kremai yra efektyviausia kartu su saulės vengimas ir saulės.

Retinoidai: kartais naudojamas kartu su kitomis balinimo kremai, tretinoinas (vitaminas rūgštis, Retin-), tazarotenas (Tazorac), adapaleno (Differin) taip pat gali padėti kovoti su strazdanų, kai taikoma nuosekliai laikotarpis keletą mėnesių.

krioterapija

Gydymas lazeriu