Xerotica balanitis obliteracijos - nuotraukos

Xerotica balanitis obliteracijos - liga yra nedažnai nežinomų priežasčių, kuri sukelia baltos dėmės ant odos, kuri gali sukelti randus ir aplink genitalijas.

Xerotica balanitis obliteracijos - Priežastys, požymiai ir simptomai

Moterys dažniau įtakos nei vyrai, ypač aplink ir po menopauzės , bet ir moterys arba jaunos merginos, taip pat gali išsivystyti liga. Xerotica balanitis obliteracijos ( kerpių sclerosus ) dažniausiai atsiranda ant vulvos ir išangės padidina dramblio kaulo baltumo , kuris gali būti plokšti ir blizgantys . Ši liga gali būti niežulys ir jokių kitų simptomų.

Vyrų ,liga gali imtis balsva sustorėjimas apyvarpės , kuri negali būti lengvai atitrauktos ( VARPA ) formą. Skirtingai nuo moterų , nėra išangės dalyvavimas . Vyrų , tai lytinių organų dalyvavimas tradiciškai buvo žinomas kaip xerotica balanitis obliteracijų ( BXO ).

Ne genitalijų odos liga gali pasireikšti kaip pamatė baltą porceliano , su mažomis dozėmis , matomas viduje folikulai ar prakaito liaukų angas paviršiaus. Taip pat gali atsirasti retinimas odą.

Klinikiniai požymiai yra šie:
, niežulys , deginimas , šlapinimosi sutrikimas
- hipestezijos Šaudymą varpos
- skausminga erekcija sutrikusi lytinei funkcijai
- Sumažinti dydis ir jėga šlapimo šlapimo srove
- Uretritas su debacluri arba be.

Simptomai pasireiškė vėlai etapą balanitei xerotica obliteracijų apima:
- VARPA - negali decalota Glans
- Paraphimosis , negali recalota Glans .
Buvo pranešta plėtros suragėjusių ląstelių karcinoma žmonių su kerpės sclerosus multifokalinio atrofija varpą ir hepatitas C .


Xerotica balanitis obliteracijos - Gydymas

Nėra specifinio gydymo rezultatams parodyti visiems pacientams. Vartoti į raumenis peniciliną režimas buvo naudingi, padidinti jautrumą, niežėjimą ir uždegimo pokyčius tris savaites. Gydymą pacientams yra daugiau agresyvus apribotas. Šie režimai buvo parodyta įvairių laipsnių Privalumai: intrelezionali steroidų ir aktuali takrolimuzo, aktuali testosterono, etretinate ir anglies dioksido lazeriu.

Chirurginis gydymas.
Neapipjaustytas pacientams gydomasis apipjaustymą. Nurodykite chirurgija šlapimo obstrukcija. Praktiškai uretroplastia žando gleivinę.