Židininės alopecijos - nuotraukos

Židininės alopecijos - yra pasikartojanti tipo plaukų slinkimas, kuris gali turėti įtakos bet koks plotas, su baldais. Nuo klinikinės požiūriu židininės alopecijos gali eksponuoti įvairių modelių. Nors gerybinis medicinos, židininės alopecijos gali sukelti milžinišką emocinį ir psichosocialinį stresą sergantiems pacientams ir jų šeimoms.

Židininės alopecijos - Priežastys, požymiai ir simptomai

Plačiausiai priimta hipotezė yra ta, židininės alopecijos yra susijęs su T- lasteliniame autoimuninių ir kas yra labiausiai tikėtina, kad pasitaiko žmonių genetiškai linkusiems . Tikroji priežastis Alopecia Areata vis dar nežinoma. Yra daug teorijų apie priežastis , kaip antai:

Teorija autoimunitetas .
Įrodymai patvirtina hipotezę, kad židininės alopecijos yraautoimuninė liga. Procesas , atrodo, tarpininkaujant ląstelių T, tačiau buvo atrasta ir antikūnai nukreipiami prieš plaukų.

Genetinė teorija.
Daug veiksnių pirmenybę į Alopecia Areata polinkį . Dažnis šeimos narius, turinčius tarp pacientų yra maždaug 20 %. Sergamumas padidėjo asmenims, sergantiems sunkios formos nuplikimas , palyginti su vietos.

Teorija inervacija ir kraujagysles .
Faktas, kad pacientams, sergantiems alopecija Areata pranešė kartais niežulys ar skausmas nukentėjusiose vietovėse kelia galimybė keisti periferinė nervų sistema .

Virusinė teorija.
Kita hipotezė buvo pasiūlyta paaiškinti Alopecia Areata patologija . Manoma , kad infekcinės kilmės , tačiau neatskleidė jokių mikrobų agentas konstantą.

Simptomai:Dažniausias simptomas Alopecia Areata yra plaukų slinkimas,plaukai dažnai iškrenta iš mažų lopinėlių apvalios . Tais retais atvejais,būklė gali progresuoti iki visiško praradimo plaukų ant galvos ( židininės alopecijos totalis ) ar visiškas praradimas plaukų ir galvos, veido ir kūno ( židininės alopecijos Universalis ) . Židininės alopecijos universalis atvejais nuostolių blakstienų ir antakių ir plaukai nosį ir ausis gali padarytižmogus labiau pažeidžiamas , dulkių, bakterijų ir pašalinių dalelių patekimo į akis, nosį ir ausis.


Židininės alopecijos - Gydymas

Gydymas nėra būtinas, nes sąlyga yra gerybinis, ir spontaniškas atleidimas ir pasikartojimas yra bendri. Terapija yra stimuliuojantis plaukų augimą režimų, tačiau jie negali įtakoti pirminį ligos progresavimą. Kortikosteroidų terapija apima intralesional injekcijas ar tepant. Plaukų augimas gali išlikti iki 9 mėnesius po injekcijos. Aktualijos imunoterapija yra apibrėžiamas kaip alerginio kontaktinio dermatito indukcijos tepant stipriais alergenais. Sisteminis gydymas psoralen ir ultravioletinių A rodo išgydyti normos 20-73%, bet pasikartos, yra didelis.