Cheminis pilingas - nuotraukos

Cheminis pilingas - yra labai veiksmingas būdas turėti gražią odą, jaunas ir pavydėtinas.Šio metodo šlovės priežastis yra tai, kad ji suteikia tiek vyrams, tiek moterims, labai efektyvus būdas, kad jų odos sklandžiai.

Cheminis pilingas - procedūra

- Cheminės žievelės yra paprasta procedūra, gydymas su švelniu rūgšties dozės odai. Tai bus daroma palaipsniui, išorinis paviršius iki išorinio odos sluoksnio odos mirti, iki vėl kelti naują sluoksnį.

Rūgštys naudojamos, apskritai: - citrinų rūgštis, glikolio rūgštis, pieno rūgštis, obuolių rūgštis, vyno rūgštis.

Po tinkamai studijuoti odos tipą ir jos jautrumą, dermatologas nusprendžia apie pilingas tipo ir jo koncentracijos. Atrankos cheminis veiksnys, taip pat priklauso nuo to, kiek ir pažeistą odą.

Ese odos valyti su muilu ir vandeniu, kad pašalinti riebalų perteklių. Skusti agentas tada taikomas švelniai ant pažeidimo arba visą veidą. Metu arba tuoj pat po procedūros, pacientas gali būti aštrus arba šilumos per kelias minutes.


Cheminis pilingas - išieškojimas

Nauja oda bus pradėti formuoti pirmąją savaitę.Oda bus labai raudona pirmas ir laiko grįžti į rožinės spalvos keletą mėnesių. Pilnas sukietėjimas užtrunka 3-6 mėnesius. Svarbu, kad būtų išvengta tiesioginio arba netiesioginio sąlyčio su saule per šį laikotarpį, kitaip turėsite pažeistą odą.