Išplėsti audinį - nuotraukos

Išplėsti audinį - nuotraukos

source:
med.navy.mil

Išplėsti audinį - pirmą kartą buvo naudojamas krūties atstatymo po krūties. Šiuo metu jos naudojimas išaugo, įskaitant remonto odos apgadintas traumos, naviko ekscizija arba apsigimimų. Tai kartais naudojami estetiniams tikslams, kaip krūtų implantų atvejis.

Išplėsti audinį - procedūra

- Audinių plėtra stimuliuoja naujų odos šalia odos defektas augimą.Odos natūralų gebėjimą ruožas taip pat kaip ir kai moteris auga pilvas nėštumo metu privalumas. Tai pasiekiama implantuoti audinių Expander, kuris balionas tipo

prietaisas po oda sveika. Jis palaipsniui pripūstos injekcinio natrio chlorido tirpalo skysčio už kelių savaičių laikotarpį. Pradžioje požymiai rodo, retinimas odos, o subdiacent odos audinių sluoksnis plonina dėl spaudimo iš pripūsto baliono.Kūnas vystosi randas aplink reakcijos kolbą, pridedant "perpildytas" išvaizdą. Kai oda išplėtė iki norimo lygio, balionas pašalinti deformuoti audiniuose.Oda atgaus ir susiūtas, apimanti trūkumus.

Išplėsti audinį - išieškojimas

Po plėtimo implanto operacijos, dauguma pacientų atnaujinti savo kasdieninę veiklą per 2-3 dienas. Kadangi Expander palaipsniui užpildyti, daugelis pacientų intamoina svorius pakeisti savo reguliarų grafiką iki proceso pabaigos.