Krūtų implantai - nuotraukos

Krūtų implantai - yraprotezas naudojamas pakeisti dydį ir formą krūties. Krūtų padidėjimas yramedicinos sprendimas ji priklauso ir toatalitate pacientui.

Krūtų implantai yra dažniausiai naudojamas :

pagrindinis rekonstrukcija ( pakeisti krūties audinį , kuris buvo pašalintas dėl vėžio ar traumos arba kad nepavyko tinkamai vystytis dėl sunkių sutrikimų, pavyzdžiui, gumbų deformacijos krūties )

revision- rekonstrukcija ( revizinės operacijos pataisyti ar pagerinti krūties atstatymo operacija originalo rezultatas )

pagrindinis padidėjimas ( padidinti krūtų dydį kosmetikos priežasčių )

revision- padidėjimas ( revizinės operacijos pataisyti ar pagerinti krūtų padidinimo operacija rezultatas )

 

Krūtų implantai būna įvairių tipų ir formų su skirtingais dangų ir turinį . Kartu su chirurgas pasirinkti geriausią variantą , kad būtų galima pasiekti rezultatų , kad jūs norite jį pacientui .


Krūtų implantai - procedūra

- Įrašyti krūtų implantai gali padaryti tris tradicines pjūviai: inframammary pjūvį pagal krūties, ant spenelių periareolar pjūvį ar pjūvio transaxilara pagal rankos. Šie pjūviai leidžia implantas dedamas subglandular submuscular žemiau raumenis arba tarp raumenų ir pieno liaukos.
Priklausomai nuo dydžio ir formos krūties anatominių parametrus, pasirinkite vieną iš šių dviejų metodų.

Krūtų implantai - išieškojimas

Priklausomai nuo veiklos lygio, apskritai, pacientai galės tęsti įprastą veiklą maždaug savaitę. Moterys, kurios implantai patenka po raumens paprastai turės ilgesnį naudojimo laiką ir skausmą lengviau, nes raumenys yra sumažinti chirurginės operacijos metu. Pratimai ir energinga fizinė veikla, dažnai galima išvengti iki šešių savaičių.