Plaukų transplantacija - nuotraukos

Plaukų transplantacija - yra rimta kosmetinė problema tiek moterims, o ypač vyrai, tai yra dėl kelių priežasčių, pavyzdžiui, senėjimo, genetinių, hormoninių pokyčių. Plaukų transplantacija yra technika, kai pacientas yra persodinami plaukai natūraliai grupių 1-4 plaukus, vadinamas folikulų vienetų. Šie folikulų vienetų taip pat yra riebalinių liaukų (naftos), nervai, raumenys mažas ir kartais gerai vellus.

Plaukų transplantacija - procedūra

- Plaukų transplantacija yra atliekamas pagal vietos narkozės kartu su į veną ar bendrąją anesteziją, kai naudojant juostos pasukti. Operacijos metu chirurgas rinksime Grafts plaukus šaknis iš zonle donoro yra pakaušio

arba laikinas. Po derliaus nuėmimo šių skiepūgliai išgaunami folikulai, kiekvienas folikulas tiriami mikroskopiškai po jo paruošimas yra reimplanted naudojant mažų pjūviai į nuplikimas srityje. Priklausomai nuo dydžio ir sudėtingumo operacijos gali prireikti Inco kita operacija.

Plaukų transplantacija - išieškojimas

Hospitalizacija gali būti ne daugiau kaip 24 valandų, siūlių pašalintas paprastai per 10 dienų po operacijos.Per pirmuosius 3 savaites pacientas turėtų vengti intensyvių treniruočių.

Atkreipkite dėmesį, kad visi persodinti plaukai kris iki 6 savaičių po operacijos, bet šaknų liekanų ir tokiu būdu padidinti ugnies su mumis.