Sėklidės implantai - nuotraukos

Sėklidės implantai - yra galimybė vyrams su sėklidžių vėžiu, ar tam tikrų sveikatos problemų, reikalaujančių gavybos sėklides. Taip pat vyrams su labai nedideliu ir nonfunctional sėklidžių sėklidžių implanto galimybė vizbila.

- Rekonstrukcija po orchidektomijos
- Rekonstrukcija po traumos
- Korekcija asimetrijos
- Įgimta


Sėklidės implantai - procedūra

- Operacija, atliekama taikant bendrąją anesteziją arba stuburo smegenų anestetikų (šiuo atveju pacientas yra budrus, bet negali nieko jausti nuo juosmens žemyn).

Sėklidės paprastai pašalinamas per kapšelį (panašus į išvaržų operacijos) pjūvį. Jums gali tekti imtis biopsijos ir sveiką sėklidę; Jei būtina, ji bus aptarta su pacientu prieš procedură.In vieta sėklidė pašalinti sėklidžių implantai gali būti įdėta.

Sėklidžių implantai su lygaus paviršiaus, yra dviejų skirtingų tipų, kurie abu tinka tvirtinimo prie audinio.

Silikono gelio - implantai yra įrengta trumpą gabalas teflono nuimama adata vadovas, todėl, siekiant išvengti punkcija implantą.

- Labai polimerizuoti - sėklidžių implantai turi sustiprintą dangtelį, kuris leidžia implantą su siuvimo per dangtelį.


Sėklidės implantai - išieškojimas

Dauguma pacientų jaučiasi šiek tiek vietos diskomfortas 24-48 valandas po operacijos. Jis paskirs vaistais nuo skausmo, jei reikia. Tvarsliava liks ant kapšelio kelias dienas. Galbūt jūs jausitės pavargę pirmųjų dienų, kapšelio bus patinę daugiau sensibilla liesti. Jis nebus pakeisti jokiu būdu šlapinimasis.