Bazinių ląstelių karcinoma - nuotraukos

Bazinių ląstelių karcinoma - yra labiausiai paplitęs tipas odos vėžiu. Labai retai metastazuoja ar sukelti mirtį, bet vis dėlto manoma, piktybinis, nes jis gali sukelti didelę destrukciją ir subjaurojimas invazija aplinkinių audinių. Statistiškai maždaug 3 iš 10 baltaodžių gali išsivystyti bazinių ląstelių vėžiu per savo gyvenimą. 80 procentų atvejų bazinių ląstelių vėžio randama galvos ir kaklo.

Bazinių ląstelių karcinoma - simptomai

Pacientai, kuriems yra vienkartinės blizgantis, perliniu. Tačiau paviršutiniškas bazinių ląstelių vėžio gali pateikti raudona dėme panašaus išbėrimo. Infiltracine bazinių ląstelių vėžio arba morpheaform gali pateikti kaip odos sustorėjimas ar rando audinį - tai leidžia diagnozuoti sunku rasti nenaudojant odos biopsiją. Tai dažnai sunku atskirti bazinių ląstelių vėžio nuo spuogų randus, aktiniu elastozė ir neseniai cryodestruction uždegimas.

Bazinių ląstelių karcinoma - Gydymas

Toliau išvardyti metodai yra naudojami gydyti bazinių ląstelių karcinoma

Standartinis chirurginis išpjovimas

Pašalina vėžio ir dalis aplinkinių sveikų audinių. nuo modelio yra tiriamas mikroskopu nustatyti, ar odos vėžys buvo pašalintas.

Moso micrographic Chirurgija

Atlieka chirurgas apmokyti dermatologu, Moso chirurgija leidžia chirurgui pakeisti normaliai odai tuo pačiu eliminuojant vėžį.

imunoterapija

Electrodesiccation ir kiuretažas

Pašalina vėžinių auglių grandymo (curetting). Naviko bazė deginami (prideginti) su elektros adata (electrodesiccation).

krioterapija

Pašalina navikai užšaldymo skystu azotu.

Radioterapijos

Rentgeno spindulių energijos, kurios taip pat padeda užkirsti kelią nuolatinį augimą.

įprastinį gydymą

Medžiagos, pavyzdžiui, imikvimodas ir 5-fluorouracilu, gali būti taikomi namų į vėžio gydymo.