Burnos vėžys - nuotraukos

Burnos vėžys - žinomas kaip burnos vėžio yra vėžys, kuris prasideda bet burnos ertmės ar gerklės preparatas dalis. Kaip stemplės vėžio, burnos vėžio prasideda plokščiųjų ląstelių arba suragėjusių ląstelių, apimantis viduje burnos ir liežuvio ir lūpų.

Burnos vėžys - simptomai

Burnos vėžys yra sunku nustatyti, tai geriau pasikonsultuoti su gydytoju, jeigu Jums pasireiškė bet kuris iš šių simptomų: pasunkėjęs kramtyti, blogas burnos kvapas, vienkartinės, kaklo, gerklės ar burnos opos, kad negyja

priešingai augti, pakeisti balso sustorėjimas skruostą.
Nors niekas nežino tikslios priežasties burnos vėžio, yra vienas dalykas, kad mokslininkai visur, atrodo, sutinka - tarp tabako ir burnos vėžiu ryšį. Vengti tabako gaminiai sumažinti plaučių vėžio riziką, tačiau ji taip pat sumažina besivystančių burnos vėžio riziką.

Burnos vėžys - Gydymas

Burnos vėžio gydymas priklauso nuo naviko dydžio ir stadijos vėžio išsivystymo. Gydymas burnos vėžiu priklauso nuo tipo, vietos ir stadijos vėžys, o taip pat paciento amžių ir bendrą sveikatą. Bendrosios procedūros apima žodinius priešvėžinis bet taip derinys: chemoterapija, radioterapija ir chirurginis pašalinimas burnos vėžį.