Hodžkino limfoma vėžys - nuotraukos

Hodžkino limfoma vėžys - yra imuninės sistemos piktybinės limfomos forma būdingas palaipsniui augimo ir neskausmingas limfmazgių, blužnies ir, apskritai, limfinio audinio vėžys.


Hodžkino limfoma vėžys - simptomai

- Pacientams, sergantiems Hodžkino limfoma gali būti šie simptomai:
* Naktinis prakaitavimas
* Nepaaiškinamas svorio kritimas
* Limfmazgiai :Dažniausias simptomas Hodžkino limfoma yraneskausminga plėtra iš vieno ar daugiau limfmazgių . Mazgai jaučiasi kaip guma ir unfla žymiai. Limfmazgiai krūtinėje dažnai pažeidžiami ir gali būti vertinamas dėl krūtinės ląstos rentgenograma .
* Splenomegalija : plėtra blužnies įvyksta apie 30 % žmonių, sergančių Hodžkino liga. Plėtra , tačiau tai kartais masyvi ir blužnis gali svyruoti gydymo metu .
* Hepatomegalija : kepenų padidėjimą sukelia kepenų pažeidimo pasireiškia apie 5 % atvejų.
* Hepatosplenomegalija padidėjusios kepenys ir blužnis sukelia ta pačia liga .
Skausmas po geriamojo alkoholio , nors šis reiškinys pasitaiko labai retai .
* Nugaros skausmas nespecifinis nugaros skausmas ( skausmas , kad negali būti parodytas , nes tai lemia techninės ekspertizės ar vaizdo ) buvo pastebėtas kai kurių Hodžkino limfomos atvejų. Nugaros dažniausiai įtakos.
* Raudonos dėmės ant odos , ir nesunkiai atsirandančias kraujosruvas ir dėmės dėl mažo trombocitų
* Sisteminės simptomai : maždaug trečdalis pacientų, sergančių Hodžkino liga taip pat gali simptomai , įskaitant karščiavimą, prakaitavimas naktį, nepaaiškinamas svorio ne mažiau kaip 10% visos masės kūną per šešis mėnesiuspaciento arba niežėjimas mažiau ( niežulys ), dėl aukštesnio lygio eozinofilų kiekis kraujyje ir nuovargis ( ). Simptomai, tokie kaip karščiavimas, prakaitavimas ir svorio kritimas taip pat žinomas kaip B simptomai, karščiavimo , svorio ir naktį buvimo , nurodant, kadetapas , kuriamepacientas , pavyzdžiui, 2A vietoj 2B.
* Ciklinis karščiavimas : pacientai taip pat gali būti didelis karščiavimas vadinamas Pel - Ebšteinas maro ciklas , arba tiesiog " pasivaikščioti " . Nėra

prevencijos Hodžkino liga gairės , nespriežastis yra nežinoma ar veiksnių . Rizikos veiksnys yra kažkas , kuris padidina statistinius šansai sergą liga ar yra tokios būklės . Rizikos veiksniai yra šie:
* Lytis: Vyras
* Amžius : 15-40 ir virš 55 metų
* Šeimos istorija
*Infekcinių mononukleoze ar infekcijos Epstein - Barr viruso istorija ,sukėlėjas mononukleoze
* Imuninės sistemos, įskaitant ŽIV infekcijos ar AIDS akivaizdoje
* Žmogaus augimo hormonas ilgai veikla
* Exotoxins

Hodžkino limfoma vėžys - Gydymas

chirurgija, chemoterapija, radioterapija, imunoterapija.